Orurowanie Seat Alhambra
09-02-2014, 00:54
RE: Orurowanie Seat Alhambra
Po pierwsze czy się podoba kwestia gustu i jak by tak ktoś nie wiedział o guście się nie dyskutuje. Po drugie rafik "do porządnego auta nie pasuje" , nie pasuje do naszych które mamy, wedle niektórych bo chyba nie napiszesz że Land Cruiser nie jest nawet bardziej porządnym....... a zjeżdżały z taśmy takie. Po trzecie wesol nie dostanie nikt za nie daj boże wypadek se skutkiem śmiertelnym 15 bo jest max 8 a jeżeli z głupoty pod wpływem % lub środków odurzających dodaje się połowę górnej granicy czyli max 12.

Tutaj działam www.klubzafira.pl
Reklama
10-02-2014, 22:46
I jeszcze dodam że obniża się prześwit . Posiadalem kiedyś ororowanie nie polecam tam gdzie wszyscy wjeżdżali bez problemu ja miałem problem.
11-02-2014, 21:20
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Ja myślałem o zrobieniu orurowania identycznego jak w oryginale również ze słabym mocowaniem. Interesowało mnie tylko czy jest np na oryginale wybity jakiś numer. Okazało się że są naklejki homologacyjne a do tego odpowiedni papierek z instrukcją i homologacją. Jak się okazuje taki kangur którego można było by sobie na legalu zamontować to koszt około 1200zł na allegro. Jak pisaliście to jest kwestia gustu no i miejsc po jakich się jeździ samochodem. Ja jadąc do pracy często napotykam na sarny. Na szczęście jeszcze żadnej nie zaliczyłem. Na pewno słyszeliście że np w Szwecji po drogach lubią chodzić łosie dlatego wiele osób montuje na przodzie ogromne halogeny po to aby z dalsza widzieć łosie. Te halogeny też w ząb nie pasują do niektórych samochodów ale ludzie używają aby chronić siebie i samochody. Pozdrawiam.
11-02-2014, 21:38 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-02-2014 21:39 przez wesol.)
dorabiac nie wolno bo rownie dobrze mozna by sobie samemu wyspawac hak holowniczy a wiadomo ze robic tego nie wolno.

SHARAN 1.9 TDI AUY++++ GOLF 1.9TDI ASZ+

Skocz do: