Ocena wątku:
V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
25-01-2014, 18:30
Post: #11
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
ale auto nie mialo byc seryjne a mialo byc inne. Wiec nie ma sie co rozwodzic ze drewno tu czy tam czy kiera taka czy inna. Dlamnie sie liczy czy zderzaki sa z laminatu i nie byly klejone juz dwadziescia razy no i czy sie tryzma to tylko tak ze jak szarpne reka to sie wszystko urwie albo bedze sie ruszać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

25-01-2014, 18:38
Post: #12
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
akcyza z 2 tysie ,recykling 500 , tlumaczenia ok 100 . przeglad 100, zalozyc dobry gaz i z 9 tys robi sie 18 tys
25-01-2014, 19:13
Post: #13
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
Raczej nie anglik, ale wnętrze chyba zmieniane, tzn. fotele i boczki (na ostatnim zdjęciu widać, że różnią się odcieniem plastiku z deską i dlatego na boczkach jest drewno, a na desce nie).
25-01-2014, 19:43
Post: #14
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
dobrze widze ze w lewym tylnim kole niema sruby Tongue
25-01-2014, 20:13
Post: #15
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
Emblemat audi mu z przodu odleciał Big GrinBig GrinBig Grin,
takie chyże auto Big GrinBig GrinBig Grin.
Ten przód odpada reszta całkiem spoko, licznik w milach???
Jeździłem Fordem Probe MK2 KLZE amerykaniec licznik w milach to przekleństwo jak ktoś rzadko jeździ. Wciskasz pedał gazu i jest 100 na godzinę ale po przeliczeniu na kilometry to 160. Można się zapomnieć i bęc Sad. Z Takim licznikiem po polskich drogach bym nie jeżdził.Smile
25-01-2014, 21:44
Post: #16
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
Za tą kasę ,to wygląda całkiem 'stylowo'.Widać ,że jakaś koncepcja była.. ,la,kier nowy jest,dwa fotele kierowcy.Fotele dla dzieciaków bym zawinął...(są tylne podłokietniki!)
Ogólnie z sharana family,zrobiono auto dla wyrostka.
I coś się słabo wkręca na obroty Smile



Galaxy AUY
25-01-2014, 22:25
Post: #17
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
A mi jakoś ten ostatni rząd foteli nie pasuje. Jakoś dużo miejsca za nimi i jakby zapięcia pasów są bliżej przodu. Ale to może tylko złudzenie.
25-01-2014, 22:49
Post: #18
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
Też tak wpatrywałem się i coś mi tam nie pasuje..może takie złudzenie,albo może dlatego że te fotele w prowadnice nie zapięte ...



Galaxy AUY
25-01-2014, 22:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 22:58 przez Czerwony.)
Post: #19
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
(25-01-2014 22:25)dmusek napisał(a):  A mi jakoś ten ostatni rząd foteli nie pasuje. Jakoś dużo miejsca za nimi i jakby zapięcia pasów są bliżej przodu. Ale to może tylko złudzenie.

Myślę, że przesunięte max do przodu w ram,ach dostępnej regulacji (dlatego nie złożyły się całe) i zdjęcie zrobione szerokim obiektywem. Tak by to chyba wyszło.
Oj nie. Raczej są niezapięte i leżą luzem. I jeszcze lewy z prawym zamienione.
25-01-2014, 23:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-01-2014 23:12 przez goozik.)
Post: #20
RE: V6... wnętrze fajne ale reszta to kwestia gustu
Raczej nie zamienione,prawy ma zapiecie z lewej strony.
Ogólnie dobrze ten kontrowersyjny samochód prezentuje się z profilu-muszę przyznac...aaa i kolor ładny nie?



Galaxy AUY




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name