Ocena wątku:
Tuning u dynosoft- aligator
17-01-2014, 23:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2014 23:28 przez tsitko.)
Post: #1
Tuning u dynosoft- aligator
witam czy ktos byl moze na tuningu u aligatora?? mam zamiar wybrac sie tam z moim BTB
czy moznatam dostac rabat dla forumowiczow?? czytalem ze jest tez cos takiego jak grupowy tuning wie moze ktos cos wiecej na ten temat??
Reklama

18-01-2014, 01:23
Post: #2
RE: Tuning u dynosoft- aligator
Ali dobrx jest ale sie ceni. Podepnij sie do jakiejs grupowki z audi albo golfa. Tyle ze nie wiem czy nie rozpadnie ci sie woz po tym.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
18-01-2014, 09:14
Post: #3
RE: Tuning u dynosoft- aligator
dlaczego mialby sie rozpasc wesol?? gdzies widzialem na forum ze ktos tez chcial wlasnie BTB u aligatora zrobic.... moze sie ktos pochwali jakie sa tego efekty...
18-01-2014, 10:34
Post: #4
RE: Tuning u dynosoft- aligator
sto razy pisalismy o półoskach ze nie wytrzymują. Dwumas seryjny z AUY jest coprawda taki jak w 150 konnym golfie ale nie ogarnia sprawy juz. Mam tez taki jak jest seryjnie w BTB i tez nie ma rewelacji juz ale kto wie ile nalatane ma. Nie wiem ile dokladnie zniesie turbo od BTB ale z tego co słyszalem to juz niewiele wiecej jak serja.
Coprawda zalezy tez ile w serii ci wypluje.
JElsi nie robiles jeszcze podpory ani polosiek to moze tu kase zainwestuj jesli cos jest nie tak. Ja si eograniczalem wlasnie z racji polosiek i dwumasy i dlatego tylko 160 koni robilem z umiarkowanym dołem.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
09-09-2015, 15:04
Post: #5
RE: Tuning u dynosoft- aligator
Rzeczywiście jeśli wóz tego nie wytrzyma to lepiej zainwestuj pieniądze w coś innego. Takie modyfikacje to zawsze ryzyko, ja bym nie podejmował tego ryzyka.
09-09-2015, 17:35
Post: #6
RE: Tuning u dynosoft- aligator
pare gratow sie wymienia i juz wytryzmuje duzo wiecej. Pompki powinienem miec w pryzszmym tygodniu zmodozne na wieksza moc. Trzeb abedzie sie wumowic na wizyte w Gdansku i bedzimy walczyć o jakis łądny wynik. Tak czy siak nie bede celowal w jakis warjacki niuton w stylu 500 Nm czy cos takiego tylko jakos rozsadniej troszke ale zeby byl plasko az do samej góry co oczewiscie spowoduje ze moc bedzie raczej spora. Ciekawe jeszcze tylko co powie ROB na to ale jak zawsze pewnei nei bedzie chcial wyciskac soódmych soków tylko nieco mniej. Co by nie bylo usatysfakcjonuje mnie 240-250 KM. Bedzie mozna wkoncu fruwać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Tuning przez OBD Scrappy 21 14,499 05-04-2020 00:03
Ostatni post: Piteros1

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name