Ocena wątku:
Przednie fotele sharik
16-01-2014, 22:39
Post: #1
Przednie fotele sharik
Mam prośbę do kolegów chodzi mi aby ktoś kto ma możliwości sprawdził czy fotele z tiguana przednie będą pasować do nowego sharana . Chodzi oczywiście o przód w moim nie posiadam szuflada i stolików z tego co wiem do wymiany stelaż fotela . Foteli do sharana jak na lekarstwo i cena kosmos a do tiguana w rozsądnej cenie. Będę wdzięczny. Pozdrawiam

Trochę mineło czasu . Stelaże pozamieniane pasują od touarega w 100% . Fotel pasażera wreszcie składa sięSmile. Dodatkowo pełna regulacja siedzenia pasażera plus stoliki w siedzeniach plus szuflady .
Mam nadzieję że komuś się kiedyś przyda taka informacja . A obowiązkowo trzeba zamówić w wv tapicerkę przedniego fotela do składania bo ze starego nie pasuję . Pozdro.
Reklama

01-04-2014, 15:43
Post: #2
RE: Przednie fotele sharik
Czy mógłbyś wrzucić jakieś fotki, jak to wygląda po takiej zamianie? Pozdr.Smile
01-04-2014, 16:15
Post: #3
RE: Przednie fotele sharik
Wygląda jak oryginał . Różnica jest w tym, że się składa . To tyle. A że mi się udało kupić jeszcze z pełną regulacją ,zmocowaniami stolików i do tego szuflady to już byłem w siódmym niebie.Wrzucę na wieczór parę fotek.
Teraz walczę z roletami słonecznymi drzwi tylnych ...
03-05-2014, 23:57
Post: #4
RE: Przednie fotele sharik
Pochwal się też tymi roletami bo planuję też se wstawić lecz znalazłem tylko 55cm i nie wiem czy głupio nie będzie wyglądać.



ALHAMBRA Sport 1.9 TDI AUY
04-05-2014, 17:56
Post: #5
RE: Przednie fotele sharik
Te zaczepiane o szybę i przyssawką na dole to jedno wielkie badziewie w mojej ocenie. Na większej dziurze przyssawka się odczepia i straszy gwałtownym zwijaniem.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
09-08-2014, 08:01
Post: #6
RE: Przednie fotele sharik
Witajcie. Mam problem z przednimi zaglowkami a dokladnie chce zalozyc pokrowce i nie mam zielonego pojecia jak zdjac zaglowki. Jest to sharik w nowej budzie z tymi smiesznymi zaglowkami co sie wysowaja do przodu. Jest tam przycisk ale tylko do ustawiania.nie ma jak jego zdjac. Rocznik 2013r. Pomozcie prosze.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Schowki w podłodze sharik 2011 rafi.zafi 11 4,927 23-05-2018 12:39
Ostatni post: Maciej_F

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name