Ocena wątku:
Monitor sufitowy DVD propozycje
11-01-2014, 09:13
Post: #1
Monitor sufitowy DVD propozycje
Witam

planuję w moim sharanie zamontować DVD podwieszane pod sufitem, jestem bliski zakupu czegoś takiego
http://allegro.pl/podwieszany-monitor-lc...98827.html

może macie doświadczenie z tego typu urządzeniami i możecie polecić coś innego, sprawdzonego.

Urządzenie planuje przykręcić w pobliżu przedniej lampki w podsufitówce i z tamtąd też podłaczyć zasilanie. Mam nawiewy w suficie ale myślę że to nie stanowi problemu. Może ktoś podrzucie jakąś propozycje montażu takiego czegoś.
Reklama

11-01-2014, 09:23
Post: #2
RE: Monitor sufitowy DVD propozycje
ja mam w suficie 15 cali sam montowalem ale niemam nawiewow w suficie co potrzebujesz wiedziec ? zasilanie z lampki to niecalkiem dobry pomysl .
11-01-2014, 10:27
Post: #3
RE: Monitor sufitowy DVD propozycje
Czy takie urządzenie utrzyma się na samej podsufitówce montując je tylko wkrętami od spodu czy jednak trzeba rozebrać sufit i coś podłożyć od góry ??
11-01-2014, 10:59 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-01-2014 18:21 przez wesol.)
Post: #4
RE: Monitor sufitowy DVD propozycje
wkrętami od spodu ? hehe nie to nie tak Smile rozbierasz podsufitke i montujesz na takiej podkładce metalowej co jest w komplecie z monitorkiem a do tej podkładki przykręcasz sruby z nakrętkami sciągnąc podsufitke to nie problem Smile nie wiem jak w przypadku podsufitki z nawiewami ale mi całość montażu przy pomocy kolegi zajęła jakies 30 minut ja przeciągałem zasilanie z grubego kabla od skrzynki tego żółtego i monitor mam na dodatkowym bezpieczniku i włączniku by ciagle zasilanie nie dochodziło do niego po montażu tapicerka do prania Tongue przynajmniej moja była bo paluchami ubrudzilismy co nieco Smile
13-02-2014, 22:22
Post: #5
RE: Monitor sufitowy DVD propozycje
U mnie w suficie z nawiewami montaż takiego monitora wydaję się bardzo prosty gdyż dostęp do podsufitówki od góry jest dość znaczny po wyjęciu przedniego panelu ze schowkiem i lampką, myślę że łatwo będzie można tam wsunąć tą blachę i zamontować pod spodem monitor. Sprawę jednak na razie zawiesiłem i kupiłem uchwyt do laptopa na zagłówek. na jakiś czas musi to wystarczyć.
04-08-2015, 22:49
Post: #6
RE: Monitor sufitowy DVD propozycje
Witam
Czy sprawa montażu monitorka ruszyła do przodu ? Też mam nawiewy w suficie i nie wiem czy to nie będzie duże utrudnienie w instalacji. Gdyby ktoś miał zdjęcia zamontowanego monitora w takim suficie z nawiewami to chętnie bym zobaczył.
Pozdrawiam.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Monitor w schowku na podsufitówce SHARAN tomaszdziciol@gmail.com 0 591 26-10-2019 22:18
Ostatni post: tomaszdziciol@gmail.com

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name