Ocena wątku:
serwis klimatyzacj i dogrzewaczy Białystok
20-12-2013, 01:56
Post: #1
serwis klimatyzacj i dogrzewaczy Białystok
Witam!!!
Odradzam zakład na ul Astronautów 10 w Białymstoku. Walczyłem tydzień z dogrzewaczem ( wyłączał się podczas pracy bez uruchmionego silnika- przegrzanie). Pan z w/w zakładu (po "naprawie") odwrotnie podłączył węże do dogrzewacza , szukałem winy wszędzie : wymiana szczotek w pompce, bezsensowne próby odpowietrzenia tylnej nagrzewnicy, szukanie winy w zagiętych wężach itp. Po zamianie węży piecyk hula aż miłoBig Grin . Klimę naprawia podobnie tak aby Klient wrócił do niego na wiosnę
Reklama

20-12-2013, 16:08
Post: #2
RE: serwis klimatyzacj i dogrzewaczy Białystok
W Grabówce w Białymstku koło cerkwi też jest zakład w którym klimatyzacje robili mi trzy dnia a miało być trzy godz . po kieszeni tez mnie przejechali a szef firmy stał jak du...a i wzruszał ramionami że niema pojecia w czym problem dopiero jego pracownik młody chłopaczek coś poradził .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  nie polecam serwis webasto Ostrów Mazowiecka andrew7800 0 2,234 12-12-2013 01:57
Ostatni post: andrew7800

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name