Ocena wątku:
Oklejanie maski
24-11-2013, 17:02
Post: #1
Oklejanie maski
Witam

Ponieważ mam trochę stłuczoną kamieniami maskę pomyślałem, że może zamiast malowania ją okleję.
Jak oklejać to może jakiś pseudotuning np. folia carbon.

No i dwa pytania.
Ma ktoś może fotkę sharana poliftowego w kolorze srebrnym z maską oklejoną folią carbono-podobną?

Jak taka okleina się sprawuje na dłuższą metę? Chodzi o warunki zimowe i letnie oraz narażenie na nagrzewanie się maski od silnika.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
Reklama

24-11-2013, 17:07
Post: #2
RE: Oklejanie maski
Pod folię musisz mieć dobry lakier bo wszystkie nierówności typu odpryski farby będzie widać na folii.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
24-11-2013, 17:26
Post: #3
RE: Oklejanie maski
Lakier w sumie jest OK, tylko mikro odpryski od kamyków. Mógłbym zrobić zaprawki dla ideału.
Niestety teraz kiepsko to wygląda - ciemne plamki na srebrnym.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
24-11-2013, 19:43
Post: #4
RE: Oklejanie maski
ja widziałem golfa z oklejoną maską ,jak dla mnie to bardzo fajnie wyglądało,tylko ze golf był ciemny granat i folia też ciemna



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
24-11-2013, 19:59
Post: #5
RE: Oklejanie maski
Pomaluj Dip-plastem wyrównasz nierówności i zawsze zdejmiesz jak co.Jest temat na forum.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
24-11-2013, 20:25
Post: #6
RE: Oklejanie maski
W malowanie nie chce mi się bawić bo mam za mało wydajny kompresor...

Jakbym miał pożyczać kompresor, przygotowywać garaż pod malowanie to bym prysnął bazę, klar i byłoby OK.

Folię w sumie też jakby co można zdjąć.



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
24-11-2013, 20:39
Post: #7
RE: Oklejanie maski
pod folię lakier musi byc tak samo przygotowany jak pod lakier. A dip-plast pomalujesz nawet pistoletem podłączonym do odkurzacza. Nie musisz mieć kompresora z taką wydajnością jak do lakierowania. No i nierówności wyrównasz.



Tutaj działam www.klubzafira.pl
24-11-2013, 20:43
Post: #8
RE: Oklejanie maski
ale do dip plastu musisz miec temperature juz a jak masz garaż bez ogrzewania to niewiele zdziałasz widziałem jak t w temp paru stopni poprostu spływa z auta Smile kolega ma w seacie toledo cały srodek dach maska klapa tył oklejony carbonem folia za pare zł zadną markową drugi rok i nic sie niedzieje uważam za pomysł oklejania za jak najbardziej słuszny Smile
24-11-2013, 21:20
Post: #9
RE: Oklejanie maski
Z ogrzewaniem garażu nie ma problemu bo mam garaż w domu.

Szukam jakiegoś zdjęcia srebrego sharana z ciemną maską ale udało mi się tylko znaleźć wersję z maską i dachem w carbonie. Dachu mi się nie chce oklejać a z maską taki eksperyment bym zrobił...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.
24-11-2013, 21:25
Post: #10
RE: Oklejanie maski
ja wmoim sharanie miałem kiedys czarną maske i czesc zderzaka dach itp daj @ Smile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  oklejanie pojazdu folią piotrek_1980 21 13,549 07-11-2019 10:21
Ostatni post: Czerwony

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name