Ocena wątku:
Clarion NX302e
20-10-2013, 00:21
Post: #1
Clarion NX302e
Witam, ostatnio kupiłem Clariona NX302e i jest tam nawigacja iGo Primo, ale jest karta SD na którą można zmienić navi ponieważ system jest na Windowsie. Chciałbym wgrać Automapę i poczyniłem takie kroki ... Zainstalowałem AM na karcie SD, ale przy instalacji nie było owego radia NX302e lecz jakiś starszy Clarion, mapa się uruchamia, łapie sygnał GPS ... wszystko prawie działa dopóki nie ustawie jakiejś trasy :-( wtedy jest zwiecha. Macie jakieś rozwiązanie ?
Reklama

20-10-2013, 01:12
Post: #2
RE: Clarion NX302e
Zmienić wersję automapy.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
20-10-2013, 01:13
Post: #3
RE: Clarion NX302e
Na jaką ? mam najnowszą i nie ma tego Clariona przy wyborze w instalatorze.
20-10-2013, 01:51
Post: #4
RE: Clarion NX302e
Spróbuj starszą, Nie wybieraj żadnego dodatku, sama mapa i program, bez dodatków do sprzętu. Poszperaj o instalacji na ppc i pna, chociaż na moje oko jest problem z samym programem, może z pamięcią i trzeba przesunąć bufor, gdzieś było o tym, zdaje się, że w ustawieniach am. Takie coś znalazłem z pamięci: Możesz zmniejszyć pamięć na dane mapy. MENU->USTAWIENIA->OGÓLNE->LIMITY PAMIĘCI wszystko daj w lewo aby jak najwięcej pamięci było na obliczenia. To opis z forum, ja od jakiegoś czasu mam am na andka. Spróbuj.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
20-10-2013, 13:24
Post: #5
RE: Clarion NX302e
dzięki wielkie ... mam nadzieje ze podziała :-) jak sprawdzę dam znać Smile
23-10-2013, 21:05
Post: #6
RE: Clarion NX302e
Witam, niestety żadnego pozytywnego efektu :-(




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Clarion NX302e posiada ktoś ? juniorbhm 0 2,131 24-02-2016 19:48
Ostatni post: juniorbhm

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name