Ocena wątku:
Element mocujący zderzak tylny.
19-10-2013, 22:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-10-2013 22:44 przez slawekP.)
Post: #1
Element mocujący zderzak tylny.
Witam!
Czy któryś z kolegów mógłby poratować jakimś rysunkiem mocowania tylnego zderzaka.Dokładnie chodzi mi o element przykręcany pod lampą i przytrzymujący zderzak(próbuję znaleźć ten element na allegro, ale nie bardzo wiem czego szukać)a widzę, że jest pęknięty i nie spełnia swojej roli.Może w ASO dostałbym coś takiego w rozsądnych pieniądzach?Ale najlepiej jakbym wiedział czego szukam.

Pozdrawiam
W tej aukcji zderzak ma ten element tylko z prawej strony-czarny wystający
http://allegro.pl/zderzak-vw-sharan-tyl-...01390.html

Pozdrawiam
Reklama

19-10-2013, 23:37
Post: #2
RE: Element mocujący zderzak tylny.
To jest jednolity element razem z całym zderzakiem, więc zostaje tylko klejenie.
20-10-2013, 21:50
Post: #3
RE: Element mocujący zderzak tylny.
Tak myślałem po przeglądnięciu Allegro (większość dostępnych zderzaków ma połamane te mocowania lub mają po jednym). Trzeba pomyśleć o demontażu i spróbować skleić. Dzięki!!
20-10-2013, 22:01
Post: #4
RE: Element mocujący zderzak tylny.
Ja wcale nie mam tych mocowań, ale zderzak się trzyma i bez tego.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dokładka pod zderzak z Renault espace 3 Zdzichu.cl.97 18 8,432 29-11-2017 22:35
Ostatni post: Zdzichu.cl.97

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name