Ocena wątku:
za co lubię SGA?
20-05-2014, 11:40
Post: #21
RE: za co lubię SGA?
mija 4 lata jak latam swoim, i powiem szczerze że jak go zjeżdże to kupie takiego samego Big GrinBig Grin
Reklama

20-05-2014, 13:42
Post: #22
RE: za co lubię SGA?
Ja swoim smigam już 7 rok i cenię go za wygodną jazdę i cacy wyglad .A nawiazujac do postu MACIEJA nabyłem własnie schowek od Galaxa montuje się go miedzy fotele od dzwigni zmiany biegów nakładka na ręczny i skrzynka z pokrywką miedzy fotele w kolorze czarnym dodam ze ma fabryczne znaki forda .Pierwszy raz takie coś widziałem i nabyłem .
20-05-2014, 14:17
Post: #23
RE: za co lubię SGA?
No to strzel fotkę i pokaż nam go. Pochwal się gdzie go wyczaiłeś.



Auto bez gleby jest jak kobieta bez cycków. Niby pojeździć się da, ale czegoś brakuje.
20-05-2014, 15:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-05-2014 15:10 przez daneczek76.)
Post: #24
RE: za co lubię SGA?
ja lubię za to że 200 km/h leci bez problemu Tongue

Co do schowka miedzy fotele pewnie chodzi o taki co montuje się w nim też dvd dla pasażerów.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
20-05-2014, 15:38
Post: #25
RE: za co lubię SGA?
(20-05-2014 13:42)grażyny napisał(a):  A nawiązując do postu MACIEJA nabyłem właśnie schowek od Galaxy montuje się go miedzy fotele od dźwigni zmiany biegów nakładka na ręczny i skrzynka z pokrywką miedzy fotele w kolorze czarnym dodam ze ma fabryczne znaki forda .Pierwszy raz takie coś widziałem i nabyłem .

miałem coś takiego w Galaxy tylko taką mam fotkę , praktyczna rzecz

[Obrazek: da8e90c7f2ab.jpg]



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
20-05-2014, 18:00
Post: #26
RE: za co lubię SGA?
To ja sprzedam taki siwy, bo mam dwa Big Grin



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
20-05-2014, 18:51
Post: #27
RE: za co lubię SGA?
Dokładnie taki schowek .
20-05-2014, 22:48
Post: #28
RE: za co lubię SGA?
Ja na polifta się nie zamienię - to samo auto co mój, a mój jest zdrowiutki i pewny. Szkoda się pozbywać. Pewne natomiast, że na kiedyś w dalszej przyszłości planuję S-maxa Wink



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
21-05-2014, 07:16
Post: #29
RE: za co lubię SGA?
Co lubię w sharanie...
- Dowiezie mnie zawsze na miejsce,
- Jest wygodny nawet przy 7 fotelach ( choć wtedy max 2-3 torby się mieszczą )
- Jak na te 90KM całkiem dobrze sobie radzi ( choć nie powiem... mogło by być 110 ) Big Grin
- Jest bardzo dużo używanych części, które są tanie jak barszcz,
- Tak naprawdę to nie duża awaryjność.

Jeśli chodzi o zmianę na polifta.... póki co o tym nie myślę, i wgl. bym się zastanawiał bo jednak buda przedliftowa jest najładniejsza i ponadczasowa.



[Obrazek: vwclub.gif]
04-07-2014, 10:06
Post: #30
RE: za co lubię SGA?
U mnie sprawa wygląda następująco.
Potrzebowałem w miarę dużego samochodu ze względu na pięcioosobową rodzinkę i zastanawiałem się nad scenikiem ale szybko zmieniłem decyzję na SGA.
Dlaczego?

Przede wszystkim przestrzeń. Nawet biorąc pod uwagę tylko dwa piersze rzędy siedzeń i wstawiając do drugiego dwa foteliki dziecięce, pozostaje jeszcze sporo miejsca na trzecim fotelu. I do tego mamy ogromny bagażnik na graty dla dzieci i kilka walizek z ciuszkami żony Tongue

Możliwość zabrania i podwiezienia dodatkowych dwóch osób. Przecież nieraz jadąc z rodzinką musimy zrezygnować z podwiezienia jakiś fajnych autostopowiczek Blush
komfort

Wysoka pozycja za kierownicą, więc nikt mnie nie oślepia.

W mojej wersji dodatkowo automatyczna skrzynia zapewnia dodatkowy komfort, szczególnie w mieście.

Dzieciaki cieszą się oczywiście ze stoliczków wbudowanych w siedzenia Big Grin

Nie wiem co jeszcze? Pewnie o czymś zapomniałem więc jak mi się przypomni to dopiszę.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name