Wątek zamknięty
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawe aukcje
01-05-2014, 22:31
Post: #151
RE: Ciekawe aukcje
(01-05-2014 22:27)Scrappy napisał(a):  Tak? To gdzie nagle Twój temat, gdzie pisałeś o tych szrotach?

Usunąłem go bo zrobiliście z niego śmietnik.



SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
Reklama

01-05-2014, 23:09
Post: #152
RE: Ciekawe aukcje
Najpierw kolega obraża że jeździmy szrotami bo mamy używane auta , później usuwa posty i jakby nic się nie stało.



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
02-05-2014, 04:46
Post: #153
RE: Ciekawe aukcje
Nowe jest fajne ...... w 2008 r miałem nowego Pasata B6. Zapłaciłem 90 tys zł po 3,5 roku sprzedałem z 37 tys a w między czasie cały zaczął korodować. W 2012 kupiłem nową Skodę Yeti za 86 tys Po 3 msc korozja na dachu, po roku na tylnek klapie drzwiach itd. - po roku sprzedana za 50 tys i nigdy w życiu nie kupię nowego VW, Skody czy Seata bo to przereklamowane g.....
Teraz do jazdy zarobkowej używam 14 letniego Sharana za którego zapłaciłem 15 tys i który zwrócił się po 3 miesiącach a nie ma na nim ani grama korozji. Jeździ i zarabia tak samo jak nowy, czasem coś trzeba naprawić ale to kropla w morzu w porównaniu do ceny przeglądów i amortyzacji nowego samochodu - kiedyś się dało coś zrobić porządnie Big Grin



BMW Z4 3.0i [Obrazek: icon3.png]
VW SHARAN 1.8T MK2 [Obrazek: icon4.png]
02-05-2014, 08:33
Post: #154
RE: Ciekawe aukcje
(01-05-2014 23:09)marcyb3 napisał(a):  Najpierw kolega obraża że jeździmy szrotami bo mamy używane auta , później usuwa posty i jakby nic się nie stało.

Kolego nie obrażam nikogo tylko piszę spostrzeżenia na własnym doświadczeniu z Vw Sharanem, jeżeli moje wypowiedzi urażają Twoją hrabską dumę to po co w ogóle je czytasz. Mój wątek usunąłem bo zrobił się w nim śmietnik, zresztą jak w kilku innych które zakładałem np w instrukcjach obsługi nad którymi siedziałem godzinami w ElsieWin aby je zrobić tak aby użytkownicy mogli mieć przejrzyste info z nich, te wątki również pousuwałem bo nie po to je pisałem aby urządzać sobie w nich pogaduch o cholera wie czym.



SHARAN 1,9TDI ASZ HIGHLINE
02-05-2014, 08:39
Post: #155
RE: Ciekawe aukcje
(02-05-2014 08:33)sharan2004 napisał(a):  (...)te wątki również pousuwałem bo nie po to je pisałem aby urządzać sobie w nich pogaduch o cholera wie czym.

Przeczulony jesteś na swoim punkcie.



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
02-05-2014, 09:10
Post: #156
RE: Ciekawe aukcje
Pousuwales bo wiesz że źle napisałeś i nie wiesz jak to odwrócić. Nie jestem żadnym hrabia tylko denerwuje mnie twoja gadka na temat aut używanych, tak jak kolega @Stasiu napisał żyjemy w takim kraju że ciężko jest kupić nowe auto za pensję, a że ty zarabiasz 4 może i więcej razy od Polaka to co innego, jakbym do dzisiaj siedział na Skandynawii to pewnie też bym jeździł nowym autem, a tak jestem zmuszony do jeżdżenia 14 letnim sharanem. Dla mnie to możesz nawet opuścić te forum nie będę płakał za tobą.



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
02-05-2014, 09:26
Post: #157
RE: Ciekawe aukcje
A który używany samochód się nie psuje,A to że nie umiałeś kupić zadbanego używanego egzemplarza tylko same gó..a kupowałeś i potem narzekałeś to już nie nasz problem.Oby ci się to nowe tak nie psuło jak stare Smile.Big Grin



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
02-05-2014, 20:44
Post: #158
RE: Ciekawe aukcje
Temat o ciekawych aukcjach à zrobiliscie kibel,jezdzilem nowymi i uzywanyni autami. nowe jest fajne bo wiesz ze jak bedziesz nalezycie dbal to dlugo pojezdzisz. Minus to kolosalna utrata wartosci,drogi serwis
02-05-2014, 21:04
Post: #159
RE: Ciekawe aukcje
(02-05-2014 20:44)DuczekiOsia napisał(a):  Temat o ciekawych aukcjach à zrobiliscie kibel,jezdzilem nowymi i uzywanyni autami. nowe jest fajne bo wiesz ze jak bedziesz nalezycie dbal to dlugo pojezdzisz. Minus to kolosalna utrata wartosci,drogi serwis

kolego my tu nie zrobiliśmy kibla tylko chce kolegę uświadomić ze auto używane to nie szrot, jak będziesz dbał o używane to też pojeździsz długo zadowolony, ja ze swoim walczyłem ponad pół roku włożyłem w niego około 5tyś ale po zrobieniu od od sierpnia to tylko olej wymieniłem i opony Rolleyes



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
03-06-2014, 01:31 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014 01:42 przez smok_wawelski.)
Post: #160
RE: Ciekawe aukcje
Dobra Koledzy - kibel nie kibel - wrzućcie trochę na luz Smile
A mieszanina faktycznie tu się w tym przydługim wątku robi o 100 ciekawostkach tu jest.

Może taki tasiemiec był ok jak nie było działu Ciekawe Aukcje, Ogłoszenia znalezione w necie - obecnie dział już jest - zatem tasiemiec uśmiercony.
Ani myślę sprzątać kibli z mieszanką firmową bo są w życiu i na forum potrzebniejsze, ciekawsze i przyjemniejsze zajęcia - ten wątek zamykam a skórki kol. Scrappy oddzielam jako nową ciekawostkę bo jeszcze nie było dyskusji o nich.

Proszę aby następne ciekawostki szły wg zasady:
1 ciekawostka - 1 wątek i dyskusja - wtedy kibla z mieszanką firmową nie będzie i w tytule wątku dajcie też co nieco opisu co to za ciekawostka a nie tylko "Ciekawe" Smile



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
Wątek zamknięty




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawe fotele sga fmichal86 10 3,210 07-03-2018 16:41
Ostatni post: grażyny
  Regulamin Działu - Ciekawe Aukcje.... smok_wawelski 0 1,640 16-08-2014 02:01
Ostatni post: smok_wawelski

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name