Ocena wątku:
Szkoda całkowita w Interrisk!
12-07-2013, 23:46
Post: #1
Szkoda całkowita w Interrisk!
Miałem przygodę: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...49&page=3.
Droga należy do miasta i polecono mi kontaktować się z ubezpieczycielem. Likwidator szkody Interrisk ( telefoniczny ku......wiszon) stwierdził, ze po oględzinach będę mógł naprawiać auto. Kosztorys zostanie sporządzony i przesłany po oględzinach.
Był rzeczoznawca i w opinii technicznej wyrąbał podsumowanie< że naprawa pojazdu jest ekonomicznie nieuzasadniona, czyli szkoda całkowita. Nie miałem do czynienia z takim przypadkiem i teraz nie wiem czego mogę się spodziewać.
Interrisk rozpatruje sprawę szkody całkowitej i dziś dostałem info od nich, żeby nie naprawiać Sharana Huh. Części już kupione. Mechanik umówiony.
Pytanie: Co te dziady kombinują z tą szkodą całkowitą? Jaki może być sposób na korzystne dla mnie załatwienie tej sytuacji?



VW Sharan TDI AUY
AUDI A6 C5 Quattro APS
Reklama

13-07-2013, 08:09
Post: #2
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
chodzi o to że wartość auta wg nich przekroczyła wartość naprawy
ale dla Ciebie to nie jest zobowiązujące możesz wziąć kasę i naprawić auto i jeździć



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
 Thanks given by: lukaszm8404
13-07-2013, 08:12
Post: #3
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
ja bym naprawial. Napewno wyjdziesz do przodu na tym.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
13-07-2013, 11:41
Post: #4
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
(13-07-2013 08:09)wojci napisał(a):  chodzi o to że wartość auta wg nich przekroczyła wartość naprawy

Raczej odwrotnie Wink Ja też bym wziął kasę i naprawił Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
13-07-2013, 13:12
Post: #5
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
ojno tak co innego myślałem co innego napisałem



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
13-07-2013, 13:30
Post: #6
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
Poczekaj dostaniesz uznanie szkody calkowitej dostaniesz 70% wartości dla nich wraka a dla ciebie auto do zrobienia zrobisz i wyjdziesz sporo na plus przezylem ten temat
13-07-2013, 14:34
Post: #7
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
No właśnie, auto będę naprawiał i to już, bo muszę jeszcze zrealizować plany wakacyjne. Tyle, że mam obawy, że auto zrobię teraz. Większość prac wykonam samodzielnie, a oni zarządzą kolejną ekspertyzę i widząc to, że sharan naprawiony zażądają faktur i wycofają się z szkody całkowitej a mi zaproponują jakiś śmieszne pieniążki.



VW Sharan TDI AUY
AUDI A6 C5 Quattro APS
13-07-2013, 16:24
Post: #8
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
Tak moze byc lepiej poczekaj z naprawa ... Lub dzwon do nich i przyciskaj ze potrzebujesz. Auto
13-07-2013, 17:56
Post: #9
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
Jak to w jednej piosence to jest polska stary tu sie ciężko oddycha
13-07-2013, 20:46
Post: #10
RE: Szkoda całkowita w Interrisk!
Bo ubezpieczyciele patrzą tylko z korzyścią dla siebie.



Arthezz Listonosz In-Post




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name