Ocena wątku:
Lakier na masce
01-07-2013, 16:05 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 16:05 przez wedr.)
Post: #1
Sad Lakier na masce
Po jakimś czasie od kupna zaczęło wychodzić - chyba nieudolna polerka. Co z tym zrobić? Malować, polerować?
       



był Golf II 1.8 RP, oryginalny, czarny special GT
Reklama

01-07-2013, 18:01
Post: #2
RE: Lakier na masce
O jej - ale co to jest ? Bezbarwny zdarty "na matowo" czy może stara "pasta" która nie była zmyta tylko przykryta woskiem i się takie jaja dzieją? Spróbuj to "zmyć" IPA (Izopropanol - http://shiningcar.pl/pl/p/IPA-Izopropanol-/232 ) Ew. "Ajaksem" do szyb spróbować. Jak nic nie pomoże to polerka automatyczna i pasta polerska - Meguiar's Ultimate-Compound na pewno tym nic nie zepsujesz a efekt będzie bdb. Ew - papierkiem wodnym 2500 przelecieć to delikatnie jak są grubsze rysy i potem UC.
Chyba że to zdarty całkiem bezbarwny do lakieru to wtedy albo bezbarwnym napylić albo całość malować - ale tak nie wygląda.

+ jak zakupisz Megs'a UC i będziesz miał polerkę to od razu możesz całe auto przelecieć bo z tego co widzę po kawałku błotnika / masce to nie wygląda najlepiej ...) ( Przynajmniej ja tak zrobiłem u siebie - a też lakier był już zmęczony i auto wygląda po "polerce" 100x lepiej.

Ale wydaje mi się że polerka i dobra pasta powinna załatwić sprawę ... (btw. wcale bym się nie zdziwił jak by to było jakimś Tempo maszynowo "robione" )



Sharan 1.9 TDI AUY + Suszarka ARL = 166KM i 393Nm
 Thanks given by: wedr
01-07-2013, 18:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 18:36 przez wedr.)
Post: #3
RE: Lakier na masce
Dziękuję Piotto0! To generalnie tak źle nie wygląda, ale specjalnie tak zrobiłem zdjęcia, żeby było jak najlepiej (najgorzej) widać..



był Golf II 1.8 RP, oryginalny, czarny special GT
01-07-2013, 21:56 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-07-2013 21:56 przez Scrappy.)
Post: #4
RE: Lakier na masce
To jeśli normalnie tego tak nie widać, to polerka maszynowa i problem z bani Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
 Thanks given by: wedr
02-07-2013, 10:31
Post: #5
RE: Lakier na masce
jak napyli bezbarwnym na zdarty bezbarwny to mu niewiele da bo się clar odklei ;/ baza musi być wilgotna by załapało ;/ jak już to całość 1000 na mokro baza napylić a na to clar będzie to miało ręce i nogi ;/ a jeżeli to tak na foto tylko wygląda t tak jak scrappy pisze spróbuj samej polerki nie trzyj już papierem zobacz efekt .... tu widać rysy jakby ktoś 600 po niej jechał i chciał sobie przyspieszyc polerke hehe
 Thanks given by: wedr




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name