Ocena wątku:
Uchwyt stały anteny
16-07-2014, 15:23 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 15:26 przez wojci.)
Post: #21
RE: Uchwyt stały anteny
to był przykład tylko
jego miał miej klawiszy ale miał taki właśnie wyświetlacz i pokazywał mi wykres i dołek na nim, nie miałem pod ręką telefonu żeby zrobić zdjęcie, szukałem fotki takiego ale nie znalazłem.

ooooo o takie coś:
[Obrazek: w3dzz_1.jpg]



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Reklama

16-07-2014, 15:55 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2014 16:05 przez smok_wawelski.)
Post: #22
RE: Uchwyt stały anteny
Dzięki - no to teraz mam go Smile Ściągłem dokumentację poczytam to może skumam więcej, diabełek nie taki straszny tylko tak wygląda - po prostu mierniczek - ale fajniutki Smile - na razie dla rozszyfrowania tylko skrócik z dokumentacji (żródło SP6FRE, Leszek Jędrzejewski)
1 Analizator NA01 – konstrukcja
NA01 to prosty wielofunkcyjny miernik działający w paśmie 0.5-30MHz ...... pozwalający na pomiar mocy , WFS-u, pomagający ustalić parametry obwodów rezonansowych a także pełniący podstawowe funkcje analizatora widma.
1.1 Zasada działania
Układ oparty jest o mikroprocesor ATMega32 działający jako kontroler wyświetlacza, sterownik układu DDS oraz kontroler logiki systemu. .....

Piszą na forach krótkofalarskich że są różne wersje i modyfikacje - nawet chyba nie tak drogo wychodzi to zbudować a możliwości ma dość spore.



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Anteny mobilowe - zalety i wady, polecane i odradzane bamber 10 11,046 02-09-2015 09:54
Ostatni post: joplin
  Zestrojenie anteny z radiem zawiszanieczarny 14 10,386 18-06-2015 00:03
Ostatni post: peters
  Uchwyt na reling do Sharana antena CB ? sebter 8 7,306 12-11-2013 23:39
Ostatni post: goryl8

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name