Ocena wątku:
Rozlana ropa a bagazniku - jak zneutralizować zapach
18-06-2013, 22:39 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014 03:02 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Rozlana ropa a bagazniku - jak zneutralizować zapach
witam.szukam domowych sposobow na pozbycie sie zapachu ropy.rozlało mi sie troche ropy w bagazniku(dziurawy kanister).postanowiłem wymontowac całą wykładzine z samochodu i myc ja z obu stron,na szczeście nie jest az tak strasznie plama ma ok 40x40 cm .myłem juz to waniszem,płynem do naczyc płukałem goraca woda i dalej smierdzi.macie moze jakis sprawdzony sposób jak pozbyc sie przykrego zapachu?
Reklama

18-06-2013, 23:12
Post: #2
RE: rozlana ropa a bagazniku
spróbuj to spryskać płynem do mycia silników z K2 AKRA, myję tym wszystkie trudne zabrudzenia nawet okna PCV Big Grin spryskaj tak solidnie tym płynem poczekaj z 5 min i najlepiej karcherem z dalsza zmyj Wink
18-06-2013, 23:17
Post: #3
RE: rozlana ropa a bagazniku
Może lepiej przejść się do fachowców ? Pranie samochodów dywanów lub ubrań, może coś doradzą
18-06-2013, 23:31
Post: #4
RE: rozlana ropa a bagazniku
pod wykładzine wsyp ziarna kawy całe, a na wykładzine mielone siwze ziarna kawy, im tansza tym lepsza, , wetrzyj w plame zostaw na kilka dni, potem odkurz i jesli bedzie potrzeba powtórz, ja kiedys wylałem cale 5 litrów i kawa pomogła jednak i takj musiałem wymienic wykładzine na nowa uzywana bo mojej pani smierdziało a była wtedy w ciązySmile




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name