Ocena wątku:
Strzela w Katalizator
20-03-2011, 00:49
Post: #1
Question Strzela w Katalizator
Witam, dzisiaj zauważyłem dziwne objawy w swoim sharanie. Po dodaniu gazu strzela w katalizator i na biegu jałowym jak by nie równo pracował.

Silnik był robiony, wymienione świece, cewka zapłonowa, przewody wysokiego napięcia.

Czy może to wskazywać na zapchany katalizator.

Jak sprawdzić ?



2.8 VR6 + BRC sequent 56

Pozdrawiam
Szymon
Reklama

20-03-2011, 02:03
Post: #2
RE: Strzela w Katalizator
najprawdopodobnie to wina ukladu zaplonowego , nowe nie zawsze znaczy dobre ,moze tez byc zabogata mieszanka zapchany katalizator objawia sie nieosiaganiem pelnej mocy
 Thanks given by: juby6
21-03-2011, 23:16
Post: #3
RE: Strzela w Katalizator
Mnie to wygląda na nieszczelność w układzie wylotowym przed sondą lambda.



Staram się pisać poprawnie po polsku.
22-03-2011, 22:34
Post: #4
RE: Strzela w Katalizator
(20-03-2011 02:03)stas-at napisał(a):  najprawdopodobnie to wina ukladu zaplonowego , nowe nie zawsze znaczy dobre ,moze tez byc zabogata mieszanka zapchany katalizator objawia sie nieosiaganiem pelnej mocy

miałeś racje przewody do d..y oddałem na reklamacje. Kupiłem zastępcze przewody za 80 zł i nie te auto Smile

Dzięki

a co do Kata
Dzisiaj wstawiłem Strumienice i powiem szczerze ze samochód nie dusi się.

Fachowcy chcieli mi wstawić jakiś tłumik rozprężny ponoć ciszy ale zdecydowałem się na strumienice trzeba słyszeć VR'ke Smile

Temat do Zamknięcia



2.8 VR6 + BRC sequent 56

Pozdrawiam
Szymon




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Galaxy 2.8 Nie odpala, strzela w tłumiki Klocek 12 8,565 08-02-2014 21:01
Ostatni post: szparag86
Thumbs Up czy wymienić katalizator na strumienicę ? bercik350 2 3,391 08-05-2012 09:22
Ostatni post: daneczek76

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name