Ocena wątku:
impregnat do skórzanej kierownicy
23-05-2013, 12:20 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-05-2013 00:15 przez junak1956.)
Post: #1
impregnat do skórzanej kierownicy
witam mam taki problem otuż mam skórzaną kierownice fabrycznie i jak jest gorąco to ona jakoś tak dziwnie mięknie jakby sie rozpuszczala i lepi sie do rąk zostawiając na sobie odbite ręce. Czym można by to powstrzymać może jakiś środek już patent proszę o podpowiedź.
Reklama

23-05-2013, 13:24
Post: #2
RE: impregnat do skurzanej kierownicy
wiesz ja nic nie zauważyłem że by się lepiła , proponuje dobrze umyć kierownice wodą z mydłem.
Co do nawilżania elementów skórzanych , to sa preparaty do skóry są dostępne w sklepach meblowych, najlepiej jakiś bezbarwny lub w kolorze skóry, tylko wiedz że kiera może się trochę ślizgać bo będzie natłuszczona.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
23-05-2013, 20:49
Post: #3
RE: impregnat do skurzanej kierownicy
Jest na allegro gotowy zestaw do renowacji skórzanej kierownicy, kolega próbował i mówi, że na dwie kierownice spokojnie wystarcza, więc można się zrzucać jak ktoś ma blisko Wink.

Ps. popraw temat, bo "skurzanej" bardzoooooo mocnoooo razi Wink



[Obrazek: vd1c.jpg]
23-05-2013, 21:01
Post: #4
RE: impregnat do skurzanej kierownicy
Coś mi się wydaje, że to kleją się poprzednie preparaty na tę kierowniczkę naniesione. Tak, jak Daneczek radzi: zacznij od dobrego umycia i odtłuszczenia - może pomoże.
24-05-2013, 00:04
Post: #5
RE: impregnat do skurzanej kierownicy
Ja już nic nowego nie wniosę do tematu, ale może choć wpłynę na poprawę ortografa w nim samym Wink



[Obrazek: wqdz690429546a.GIF] Piszę poprawnie po polsku.

kiedyś Galaxy 2,3 i Sharan 1,8, teraz MB R500
04-10-2018, 20:10
Post: #6
RE: impregnat do skórzanej kierownicy
Witam zakupiłem pastę do butów kiwi w płynie umyłem kierownice wyschła 2x nałożyłem warstwę i za 2 dni była super po przejechaniu kilku kilometrów i z zatarciu rekami pasty naprawdę fajnie wychodzi niewiele kosztuje i nie brudzi robię taki zabieg 2-3 razy w roku i kierownica czarna.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  renowacja skórzanej kierownicy spraktor 9 7,715 11-09-2014 11:59
Ostatni post: spraktor
  Regeneracja kierownicy bartekb14 2 3,205 02-04-2014 23:36
Ostatni post: Stefano

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name