Ocena wątku:
przyciemnianie szyb
25-05-2016, 00:37
Post: #91
RE: przyciemnianie szyb
Koledzy nie chcąc zakładać nowego tematu chce sie dowiedzieć czy szyby w tylnych bocznych drzwiach mozna wyjąc bez wyjmowania ramek Alu ? Mam szyby do podmiany gdyz moje sa podrapane przez dzieci,a drugie na podmianę ładne ale zastanawiam sie jak ro zrobic najlepiej bez strat. Wyjęte zostały przeze mnie ale ramki Alu zostały troche zmasakrowane. Ma ktos na to jakiś patent ?



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
Reklama

26-05-2016, 08:17
Post: #92
RE: przyciemnianie szyb
Ściągasz boczek, odkręcasz szybę od mechanizmu, ściągasz tą czarną ramkę w koło szyby i wtedy wyjmiesz szyby. Z tą ramką po prostu trzeba się delikatnie obchodzić, uważaj też żeby jej nie ścisnąć bo szyba będzie ciężko chodzić, albo jak jest elektryczna to po napotkaniu oporu z powrotem się otworzy.



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
26-05-2016, 09:07
Post: #93
RE: przyciemnianie szyb
Dzieki,myślałem ze jest jakiś patent żeby tej ramki nie ruszać,ale to jest zrobione na styk wiec nie ma wyjścia.



Sprzedam pod zamowienie nowe Navi i Antyrady.50% Taniej. Mam rowniez Seata Alhambre AFN.
17-12-2016, 10:15
Post: #94
RE: przyciemnianie szyb
Ciemne szyby przerabiałem już parokrotnie . Ford galaxy którego miałem był oklejony przy zakupie fajnie wyglądał lecz tak jak kolega wcześniej wspomniał porażka z cofaniem głównie w nocy a jeszcze deszczowej to już totalna masakra.
W passacie postanowiłem sam to zrobić więc okleiłem najjaśniejszą dostępną folią ale już tylko boki całkiem fajnie się prezentował
    nie przeszkadzał mi brak przyciemnienia tyłu (rzecz gustu) ale komfort cofania w nocy bezcenny.
Teraz posiadam Seata z szybami ciemnymi fabrycznymi porównanie z folią niebo a ziemia
   
choć skłamałbym gdybym powiedział że nie ma to wpływu na cofanie w nocy, jednak jest o niebo lepiej niż przy folii
18-12-2016, 07:37
Post: #95
RE: przyciemnianie szyb
No ale od cofania mamy przecież kamery cofania + czujniki parkowania Smile
18-12-2016, 11:15
Post: #96
RE: przyciemnianie szyb
Teraz mam wtedy nie miałem więc było to problematyczne , jednak niezależnie od kamery i tak najczęściej używam lusterek i szyby (kwestia długoletniego przyzwyczajeniaBig Grin) poza tym to bym tak do końca tej elektronice nie ufał , no i jeszcze warunki pogodowe przyjeżdżasz z trasy chcesz cofnąć a wszystkie czujniki i kamery zasyfione że po włączeniu wstecznego zero pomocy a przy czarnej szybie pat
Jedyne wyjście to szmata i ognia a na zewnątrz -30Wink brrrrrr nie lubieeeeee
03-06-2018, 12:14
Post: #97
RE: przyciemnianie szyb
Ktoś poleci dobry zakład w okolicach Warszawy albo samej Warszawie?
Wszędzie gdzie widzę chcą albo 600 albo 550 najtaniej znalazłem.



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
04-06-2018, 20:22
Post: #98
RE: przyciemnianie szyb
(03-06-2018 12:14)DDiablo napisał(a):  Ktoś poleci dobry zakład w okolicach Warszawy albo samej Warszawie?
Wszędzie gdzie widzę chcą albo 600 albo 550 najtaniej znalazłem.
na terenie mojej dziala firma zajmujaca sie przyciemnianiem szyb , za tylna klape zazyczyli sobie 100zl , mysle ze w 500zl sie zmiescisz , ja kupilem boczne wszystkie przyciemniane fabrycznie za niecale 160 zl ,nad tylna sie nadal zastanawiam,
tu masz link szyby przyciemniane montaz



Moje tdi rwie jak szalone , ale pali za to ciu za duzo Big Grin heh juz nie aktualne teraz zalezy tylko od ciezkosci laczka Tongue seat alhambra 163 Hp 360 Nm
04-06-2018, 22:26 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-06-2018 23:08 przez DDiablo.)
Post: #99
RE: przyciemnianie szyb
Dzięki za link. Zapytam jaki koszt. Zastanawiałem się albo nad oklejeniem bocznych samemu a tylną w zakładzie albo wymianie szyb na przyciemnione ( tylko żeby potem folia się nie wyróżniała).Undecided

Niestety, ale Panowie nie przyciemniają pojedynczych szyb :/ A za wszystkie 550zł. Chyba poszukam przyciemnionych szyb taniej to wyjdzie Smile



Gdyby mi się chciało tak jak mi się nie chce Big Grin
05-06-2018, 09:32
Post: #100
RE: przyciemnianie szyb
(04-06-2018 22:26)DDiablo napisał(a):  Dzięki za link. Zapytam jaki koszt. Zastanawiałem się albo nad oklejeniem bocznych samemu a tylną w zakładzie albo wymianie szyb na przyciemnione ( tylko żeby potem folia się nie wyróżniała).Undecided

Niestety, ale Panowie nie przyciemniają pojedynczych szyb :/ A za wszystkie 550zł. Chyba poszukam przyciemnionych szyb taniej to wyjdzie Smile

Dziś rozmawiałem z ta firma dostałem dla forum zniżkę oklejeniem auta na hasło forum sharan w kwocie 450 zł za 5 szyb



Moje tdi rwie jak szalone , ale pali za to ciu za duzo Big Grin heh juz nie aktualne teraz zalezy tylko od ciezkosci laczka Tongue seat alhambra 163 Hp 360 Nm




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przycemnianie szyb mirazz 27 12,135 07-09-2015 19:02
Ostatni post: luki2905
  Spray do szyb Scrappy 5 14,738 05-06-2013 14:41
Ostatni post: Scrappy

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name