Ocena wątku:
żeby wyżej od laguny - wstyd:P - awaryjność samochodów
11-04-2013, 11:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014 02:51 przez smok_wawelski.)
Post: #1
żeby wyżej od laguny - wstyd:P - awaryjność samochodów
może już czytaliście Smile
http://moto.onet.pl/359338,12632064,1,zd...ml?node=27 w sumie nic nowego, ale zawsze sądziłem, że to laguna jest królową lawetSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

11-04-2013, 13:54 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-04-2013 13:55 przez sp6qkx.)
Post: #2
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
jak na mój gust przesadzony artykuł , użytowałem mercedesy oraz lancie i wcale nie było lepiej ani taniej ,
po przejsciach z mercedesami wyleczyłem się z nich na dobre .
Laguna jest bezkonkurencyjna w tym temacie , dla tego jej nie uwzględnili Wink



11-04-2013, 21:40
Post: #3
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
oni jak chcą oczernić jakieś auto to to zrobią jezdzicie to wiecie jak jest, wiadomo zawsze coś trzeba zrobić tragedi nie ma żadnej i przebiegi nie male ale niech cwaniaki pokaża auto które się nie psuje lub nie ma wad
11-04-2013, 23:32
Post: #4
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
No co do laguny to ja mam inne zdanie jeździłem taką z drugiej generacji i w nic mi sie nie działo, przez dwa lata użytkowania wymieniłem tylko końcówki drążków kierowniczych, łączniki stabilizatora no i olej i filtry, czyli to co sie w każdym aucie może zużyć. Ja złego słowa na temat laguny nie powiem oprócz tego że cena leciała na głowe, i to był mój powód sprzedaży, tak bym nią nadal jeździł.



VW Sharan 2002r. 1.9TDI AUY 116KM/140KM, wyposażenie Highline
12-04-2013, 09:51
Post: #5
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
Idą tokiem rozumowania autora mój Sharan to jeżdżąca skarbonka może ktoś chce oddam i jeszcze dopłacę.Big Grin
Powiem tak najlepiej zobaczyć testy ADAC i Dekry i tam w zależności o d wieku auta nie jest tak źle tym bardziej że wszystkie Sharany po FL miały poprawiony zawias przedni i maglownice.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-04-2013, 20:30
Post: #6
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
hehe, smieszny ten artykuł. Jakiś czas temu(ok miesiąca wstecz) czytałem na tym samym portalu podobne zestawienie i o SGA nie było nawet słowa. No ale czego się spodziewać po portalach typu onet czy tam WP. W jednym miejscu strony głównej piszą, że Cichopek wygląda PIĘKNIE, a na dole strony jest o tym, jak to Cichopek się zapuśćiła i fatalnie wygląda.
Szmaciarze nie mają już czego wymyślać i tyle.

daneczek76 ma rację, trzeba zerknąć do ADAC i DEKRA, bo w PL to wynik rankingu zależy od sponsora.



Astra wybijała plomby od gleby Tongue
AleHandro zapewnia KOMFORT Smile
22-04-2013, 14:29
Post: #7
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
Dokładnie,pierdoły tylko piszą i tyle,mnie tam żaden artykuł nie wystraszy,nie zamienie mojego [...] na nic innego Smile



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
09-05-2013, 16:18
Post: #8
RE: żeby wyżej od laguny - wstyd:P
Dokładnie, to jak z sondażami wyborczymi, rezultaty w zależności kto je przeprowadza.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name