Ocena wątku:
Koszty paczki kurierskiej
08-04-2013, 11:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-04-2013 12:01 przez m-blue.)
Post: #11
RE: Koszty paczki kurierskiej
Obecnie jest pełno ofert brokerskich na necie, tanie usługi kurierskie, tanie paczki itp. pośredniczą w sprzedaży dhl, siódemki itp. kupują hurtem, koszty paczki do ok10- 30kg udaje się zmieścić w 20-30zł. Przepraszam jeśli byłoSmile
Jak masz duże koszty wysysłki, to możesz powiedzieć, że dasz swojego kuriera, znajdujesz na necie, opłacasz paczkę z góry, podajesz gdzie odebrać i tyle. Dwa lusterka to max 30zł... pobranie chyba 5 kosztuje.
Co do poczty - ostatnio mało na zawał nie zszedłem... wysłałem procesor, gość się uparł na pocztę, mimo, że kurier 3zł więcej wychodził, paczka wysłana o 18 była na drugi dzień u niego...



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
 Thanks given by: Scrappy
Reklama

08-04-2013, 13:07
Post: #12
RE: Koszty paczki kurierskiej
OK dostałem powtwierdzenie nadania w serwisie furgonetka.pl która współpracuje z różnymi fiormami. Paczka przyjdzie UPS, 40zł to paczki do 60kg, także się nie martwię już Smile Trudno już nie mam wyboru Smile



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
09-05-2013, 16:52
Post: #13
RE: Koszty paczki kurierskiej
(08-04-2013 11:58)m-blue napisał(a):  Co do poczty - ostatnio mało na zawał nie zszedłem... wysłałem procesor, gość się uparł na pocztę, mimo, że kurier 3zł więcej wychodził, paczka wysłana o 18 była na drugi dzień u niego...
Poczta nie jest zła. Przynajmniej odbiór gdzieś w centrum miasta, a nie na przedmieściach i nie ściemiają, że u ciebie byli jak nie byliWink Konkurencja akurat przydała sie tutaj.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Dostajecie paczki z pracy alec 5 5,405 14-12-2019 20:13
Ostatni post: koleś
  Koszty kupna bagażnika na narty jush 2 1,606 09-02-2017 14:23
Ostatni post: dyzioNR1

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name