Ocena wątku:
Pojemność zbiornika LPG w SGA
31-05-2015, 00:00
Post: #61
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
zbiornik 55 L czyli 630/225 wchodzi jak typowe koło zapasowe.
Max to tego auta to 72 L czyli 650/270 ale juz dosyc nisko wisi zbiornik, wielozawór jest poniżej zderzaka co sie z tym wiąże - jest podatny na uszkodzenia podczas cofania.
Reklama

31-05-2015, 10:17
Post: #62
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
równie dobrze można napisać że podczas cofania urwę tłumik Wink
31-05-2015, 14:17
Post: #63
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
jest to troche smieszne w sumie ale jest grupa ludzi - tzw łajzy, dla ktorych urwanie czegoś przy wielozaworze to nie problem zwłaszcza ze ta obudowa przed niczym nie chroni a czasem sama z siebie odpada Tongue
31-05-2015, 14:30
Post: #64
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
nie znam takiej sytuacji a zamontowałem kilkaset zbiorników Smile
jeżeli zbiornik nie wystaje niżej niż najniższy element w aucie to raczej nie powinno się nic stać
choć wszystko jest możliwe....
Cool
31-05-2015, 17:37
Post: #65
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
Ja mi by urwało zbiornik to chyba razem z tylną szybą.. Moja szarańcza stoi tak wysoko że jeszcze 3cm i będzie robić za SUV-VAN'a. Najważniejsze że się mieści i nie wystaje.



BAN ZA NIEDOJRZAŁOŚĆ ADMINISTRATORA
31-05-2015, 20:01
Post: #66
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
no jeszcze kwestia na jakich oponach stoi
teraz mam 205/55r16 ale docelowo chce by stał na 215/55r16
wiec jeszcze trochę dojdzie cm Smile
31-05-2015, 20:30
Post: #67
RE: Pojemność zbiornika LPG w SGA
pol centymetra dojdzie.

Jeszcze sobie tak myslalem ze moznaby nawet jakis kanister zapakowac powiedzmy 25-40 litrowy na bene. nikt nam nei zabroni nawet wyspawac taki blaszany. To zadna filozofia troche blachy kupic i zrobic jaki sobie nasza tworczosc wlasna wymyśli. Do rajdówek sie robi w bagazniku to i w podwozie mozna. Wcale nie musi byc plastikowy. Zbiornik na gaz dac taki jaki producent bedzie nam w stanie zrobic i jesli sie da to i nawet 130 litrów. Pare aut amerykanskich robilem co mialy wlasnie w bagazniku taka butle 130 litrów.
Osobiscie ja bym tak zrobil jakbym mial autko w benie a byla by koncepcja zagazowania go.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name