Ocena wątku:
Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
05-06-2013, 20:29
Post: #31
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Czyli vw tak mają, bo jak pisałem w t5 też muszę przerobić.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

06-06-2013, 12:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-06-2013 12:38 przez daneczek76.)
Post: #32
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
jak chcecie z zapalniczki to na przekaźniku, wtedy + sterujący do przekaźnika i + stały też i po odpaleniu + sterujący (np: ze stacyjki, lub przełącznika świateł) przełączy przekaźnik który poda + stały i załączy nam rejestrator. I problem z bańki wtedy nie mamy rejestratora zasilanego na krągło.

To taka sama zasada działania jak do zrobienia halogenów rys zapożyczony z netu.

85 - masa (-)
86 - (+) załączający przekaźnik podawany przez jakiś wyłącznik w naszy przypadku + pojawiający sie po przekręceniu stacyjki a gasnący po wyjęciu kluczyka.
30 - (+) zasilający rejestratora podany przez bezpiecznik
87 - kabelki biegnące do halogenów

po przekręceniu stacyjki 87 zwiera się z 30 i mamy zasilony rejestrator.


Załączone pliki Miniatury
   



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
27-06-2013, 16:10
Post: #33
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
witam !

ja pewnego pieknego dnia dostałem w prezencie wideorejestrator Mio MiVue 358. Posiada 5Mpx szerokokątną kamere inagrywa w jakosci Full HD 1080i oraz 720i. podłączony pod gniazdo zapalniczki małych rozmiarów (2,4") ekran dosyć dobrze chowa sięza lusterkiem wstecznym nie zasłaniajac przytym widocznosci. karta 16 Gb wystarcza na nagrywanie okolo 5 godz filmu super jakosci a przy niższej to okolo 8h. Mały aku wewnatrz pozwala na wyjecie kamery z auta i zrobienie kilku zdjec np z miejsca wypadku. Dobra jakość filmu w nocy. Koszta dosyć spore bo od 430;- ale uważam że dobry sprzęt Smile
29-09-2013, 14:40
Post: #34
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
A mnie zastanawia kwestia, czy jeżeli nagracie sobie coś kamerką to wysyłacie to na policję? Np. ktoś Was wyprzedził na podwójnej ciągłej Smile
29-09-2013, 18:35
Post: #35
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
ja gdybym miał coś takiego ostatnio to gościu by dostał takiego kwita ze z butów by wyskoczył.zaczoł mnie wyprzedzać na podwójnej ciągłej i przed samym zakrętem a z naprzeciwka ciężarówka.wiec zaczełem gwałtownie hamowac i do rowu gościu nie wiedział co zrobić wiec poszedł prawą strona rowem a cięzarówka między nami,zadzwoniłem na pały jakieś 25km dalej go zatrzymali i gościu wszystkiemu zaprzeczył.myslałem ze mu dam w ryj przy policjancie



Jestem Marcin z Jastrowia i mam VW Touran 1,9 TDI 105 KM z 2007 roku
GG 7631161
Skype jak coś na PW
Nie nienawidzę cwaniactwa
służę pomocą w diagnostyce grupy VAG
02-10-2013, 22:53
Post: #36
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Polecał bym rejestrator firmy OPTICON cena około 250zł.<ale nie z allegro bo jest masa podrobek > mała zgrabna o ciekawym kształcie kamerka o dosc dobrych parametrach, obecnie mam kamerke GOgoclewer dvr full hd pro ale niejestem z niej zadowolony ponieważ sie wiesza ...
03-10-2013, 20:37
Post: #37
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
wlasnie jak się niema sprzętu nic się nie zdziała jak jak bym mnial kamerke nie zaplacil bym na swiatlach w czluchowie slonego mandatu atk zabuliłem i nie było dyskusji ze to ciężarowy przerznal czerone tagze tez mysle na przyszlosc z kupieniem cos dobrego za nieduze pieniądze
25-11-2013, 22:10
Post: #38
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Co powiecie o takim sprzęcie? http://eu.mio.com/pl_PL/mivue-338.htm#.UpOt4cTuIb0
Ma to być na prezent. Ja mam taką http://www.euro.com.pl/rejestratory-jazd...-605.bhtml czy będzie duża różnica między nimi?



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
25-11-2013, 22:27
Post: #39
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Ja mam Mio 338 karta 8GB oddam za 350 zł prawie nowe z dowodem zakupu z media
25-11-2013, 22:35
Post: #40
RE: Wideorejestratory. Macie? Co polecacie?
Żeby kupić, to chcę znać opinię kogoś Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name