Wątek zamknięty
 
Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 1.5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1% na Spotkania Małżeńskie
04-03-2013, 23:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-06-2014 15:33 przez smok_wawelski.)
Post: #1
1% na Spotkania Małżeńskie
Polecam jako biorcę 1% podatku organizację, którą znam i o której mogę potwierdzić, że pomogła mi i wielu moim przyjaciołom:

Stowarzyszenie Przyjaciół Spotkań Małżeńskich
ul. Meander 23 m. 22, 02-791 Warszawa
Nr rachunku: 59 1050 1025 1000 0022 7883 7584 ING Bank Śląsk
i KRS 0000119130

http://www.spotkaniamalzenskie.pl

A oprócz podatku, oczywiście polecam ofertę tej "firmy" wszystkim zainteresowanym poprawą swojego życia małżeńskiego.

PS. Propozycja do moderatorów: było już tyle propozycji 1% - może by połączyć wszystkie apele jak powyżej w jeden temat?

.
.
.


Mod - smok_wawelski
Inicjatywa niewątpliwie cenna - sugeruję powtórzyć przy końcu nast. roku podatkowego.
Moderatorzy nie ustalają struktury działów forum - to obszar działania i uprawnienia administratora.
Miejscem do propozycji zmian na forum jest dział Forum ogólne -> O naszym forum - ponów tam tę propozycję lub napisz mi na PW abym postawił ten temat w dziale administratorów i moderatorów.
W ramach sprzątania działu Off Topic - zamykam wątek

.
.
.
Reklama

Wątek zamknięty




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name