Ocena wątku:
ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
03-03-2013, 11:13
Post: #11
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
sprawdziłem wyposażenie ale nie ma do końca opisu o nawiewach w suficie
Reklama

03-03-2013, 11:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2013 11:17 przez raventes.)
Post: #12
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
Kolego ale po co kombinujesz jak koń pod górkę? Spytaj po prostu sprzedawcy o to Smile A po 2 jeśli jesteś nim zainteresowany to i tak musisz go oglądnąć na żywo i wtedy wszystko zobaczysz, co ma a czego nie.
03-03-2013, 11:18
Post: #13
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
(03-03-2013 11:13)bercik350 napisał(a):  sprawdziłem wyposażenie ale nie ma do końca opisu o nawiewach w suficie

Wiesz ja jeśli auto było by OK, to bym go brał bez tych nawiewów. Chyba że są ci niezbędne Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
03-03-2013, 12:24
Post: #14
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
tu nikt nie kombinuje, tylko jechać 1000km to chyba z zamiarem kupna ,a nie tylko oględzin.żeby wszystkiego dowiedzieć sie przez tel trzeba perfekt znać j niemiecki .ja j niemiecki znam tyle o ile.narazie nie ma kontaktu ze sprzedającym jutro się coś dowiem
03-03-2013, 12:27
Post: #15
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
I tak musisz jechać. Przecież nie ocenisz jego stanu na podstawie zdjęć, a i informacje od sprzedawcy mogą się mijać z prawdą. Tak więc jeśli jesteś zainteresowany to tak, czy owak musisz jechać, a czy kupisz to się dopiero na miejscu okaże.
03-03-2013, 13:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-03-2013 13:53 przez m-blue.)
Post: #16
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
Moim zdaniem tani to on nie jest... Za te pieniądze kupisz kilka lat młodsze auto. Szukałem miesiąc w niemczech samochodu, trochę przemieliłem. Jeśli auto stoi jakiś czas to coś z nim jest nie takSmile to jest sprawdzoneSmile jeśli masz ładną okazję to trzeba od razu w auto. Mnie tak uciekły 3 samochody, dwa dni się zastanawiałem i żadnego już nie byłoSmile handlarze nie śpią, jeśli coś jest warte to znika od ręki. Sharanów blisko granicy jest jak na lekarstwo. Byłem 3 razy w Berlinie w ciągu miesiąca i praktycznie to samo stało. Za ok 6-8tyś to spokojnie masz 2006 rok.

Jeszcze jedno, jeśli będziesz jechać, dowiedz się po ile są blachy i ubezpieczenie. Zależnie od rejonu ceny są różne. Tam gdzie jechaem auto kupić chcieli o ile pamiętam 150Euro za tablice i ubezpieczenie na 3 dni, kupiłem w Berlinie, bo stamtąd jechałem za chyba 100E na 5 dni, na 3 kosztowały 80. Minus taki, że jak kupisz to już musisz coś przywieźćSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
03-03-2013, 16:24
Post: #17
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
no jak sie do Berlina wybrales szukac auto to gratuluje bo ja to mam chwilke jazdy zeby byc w Berlinie. Tak to sobie kazdy moze. Poza tym nie kupuje sie aut gdzie nie sa do zarejstrowania w niemcowni( bedzie taka ewentualna notka w komisie w DE).



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
03-03-2013, 20:34
Post: #18
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
panowie byłem nie raz w niemczech wiem ile kosztują tam tablice ubezpieczenie i coś niecoś dogadam sie po niemiecku odnośnie auta ,nie mam z tym problemu.to auto myśle że kupie za 6 tys euro ,sprawa jest juz nieco nagrana ze sprzedawcą.myśle że coś z tego może będzie ,a jego tak szybko nie łykną bo cena jest wygórowana za niego
03-03-2013, 20:39
Post: #19
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
No to trafiłeś na jakiegoś wspaniałomyślnego niemca jeśli Ci spuści 1300 ojro Smile Ciekawe co się na miejscu okaże Smile Coś to podejrzane jak dla mnie.
03-03-2013, 21:01
Post: #20
RE: ładny sharan -tylko zobaczcie fajna wersja
panowie sami wiecie że 7300e za ten model z tym silnikiem i wyposażeniem to nie realna cena na export.nie raz kupowałem auto w niemczech i w większości urywałem do 1000e .




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
Wink Humor, Dowcipy, Filmiki i nie tylko... Jabol 412 280,678 08-06-2023 11:31
Ostatni post: koleś
  Przestrogi - Filmiki i nie tylko... Scrappy 33 29,614 30-03-2019 17:46
Ostatni post: bialekmleko

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name