Ocena wątku:
sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
14-02-2013, 21:53
Post: #1
sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
witam wszystkich
mam do was takie pytanie moze mi ktos pomoze bo dreczy mnie takie cos chciałbym kupic auto w niemczech i po sprowadzenie odrazu je sprzedac jakie papiery musze miec zeby odrazu je sprzedac jak robicie z umowami?Huh moze znajda sie osoby które robia to zawodowo prosiłbym o pomoc i wyjasnienie tego wszystkiego co i jak. jakie sa opłaty tego wszystkiego w polsce i czy musze płacic cos w urzedzie skarbowym?
wiec czekam niecierpliwie na odpowiedzi.
pozdrawawiamSmile
Reklama

14-02-2013, 23:18
Post: #2
RE: sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
Kilka razy sprowadzilem autko na sprzedaz i przy sprzedazy kolesiowi oddalem wymeldowanie kase wzialem i nara wyraznie pokazalem mugdzie sa dane sprzedajacego i czesc na moim terenie kolesie maja jakies tam umowy polsko niemieckie i chyba dalej powinienes sie domyslec co i jak i tak to sie dzieje nawet w komisach sie z tym spotkalem Smile
14-02-2013, 23:21
Post: #3
RE: sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
Kaskader - pisałem identycznie to co ty tylko nie zdążyłem wysłać;p



“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)
15-02-2013, 09:51
Post: #4
RE: sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
czyli poprostu omijacie siebie jakby was wogóle nie było kase do kieszenie i po wszystkim
15-02-2013, 10:23
Post: #5
RE: sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
tz. Umowa na Niemca.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-02-2013, 15:23
Post: #6
RE: sciaganie aut z niemiec i sprzedaz pytanie
Myślę, że warto przeczytać posty pod tymi linkami:

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/...CZNIE-!!!!
http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/...anego-auta




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name