Ocena wątku:
zakłócenia CB - przyczyny
15-01-2012, 12:30
Post: #11
RE: zakłócenia CB - przyczyny
Z tego co pamiętam to na pierścieniu okrągłym przewód zasilający owijaliśmy 7 razy .
Podjedz do najbliższego serwisu CB tam powinni mieć pierścienie koszt ok 6-7zł lub poszukaj starej ładowarki albo jakiegoś kabla krótym łączyło się telefon z kompem takie kable były wyposażone w takie pierścienie jak na aukcji do której dałeś link.



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
Reklama

15-01-2012, 17:00
Post: #12
RE: zakłócenia CB - przyczyny
gdzieś mam garść tych pierścieni po słuchawka telefonicznych, jak znajdę dam znać.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
03-03-2012, 16:34
Post: #13
RE: zakłócenia CB - przyczyny
hallo to ja chcę !!!!! bo mnie irytuja te szumy !!!!
26-11-2012, 08:36
Post: #14
RE: zakłócenia CB - przyczyny
Podłączę się pod temat...
U mnie jakiś czas temu dość spore zakłócenia ( prawie nic nie było słychać ) spowodowała ładowarka do gpsa.... Podjechałem na serwis cb, bo sądziłem, że to wina anteny ( ukradli mi przyzwoitą i kupiłem na jakiś czasa jakieś byle co). Klient z serwisu, pierwsze to zerknął, to powiedział, że to wina właśnie ładowarki i to jest bardzo częste ( chińskie badziewia) - faktycznie pomogło i zalecił pociągnięcie zasilania bezpośrednio spod aku - poszło jeszcze lepiej.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zakłócenia w CB radiu od ładowarki nawigacji smok_wawelski 5 7,206 08-06-2014 10:27
Ostatni post: Andrzej0110

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name