Ocena wątku:
czym czyścicie deskę rozdzielczą?
01-02-2013, 21:33
Post: #1
czym czyścicie deskę rozdzielczą?
witam,
pytanie z serii nowego usera Smile
Deska jakaś taka chropowata, szybko się kurzy... czym to czyścicie, zwykłym plakiem -będzie się świecić jak psu... może szmatka z płynem?



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

01-02-2013, 21:44
Post: #2
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
plak + miękka szmatka i nic się nie będzie błyszczeć



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
01-02-2013, 22:43 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-02-2013 22:45 przez tomekiewa.)
Post: #3
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Ja używam plaka ale w wersji MAT deska jest czysta i wygląda jak nówka a przede wszystkim najważniejsze to to że nie błyszczy się i nie odbija w przedniej szybie co zdecydowanie poprawia widoczność i bezpieczeństwo!!!!!
http://allegro.pl/atas-plak-600ml-super-...43971.html



nie ma rzeczy nie do naprawienia, są tylko niekompetentni "fachowcy" CoolIdea
01-02-2013, 22:46
Post: #4
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Kupiłem sharana kilka dni temu, wyglądał w środku jak fabrykaSmile w poprzednim aucie z racji pracy, miałem lekko mówiąc syfSmile ale po sprzątaniu nie miałem kurzu po 3-4 dniach na desce jak w sh.Wink



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
02-02-2013, 00:04
Post: #5
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
ja u siebie stosuje chusteczkii nawilżone,scieraja dokładnie kurz i nie zostawiają smug.oczywiscie chusteczki pampers mojej córeczkiSmileSmile
02-02-2013, 10:58
Post: #6
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Oo widzisz, tu zaczynamy być na dobrej drodze, u mnie też tego sporoSmile Dzisiaj zrobię testy. Aloesowe masz czy zwykłe Tongue



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
02-02-2013, 11:09
Post: #7
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Ja też używam chusteczek nawilżonych najtańszych jakie znajdę.Super czyszczą też skórzana tapicerkę



02-02-2013, 22:21 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-02-2013 22:34 przez marcyb3.)
Post: #8
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Ja mam z aloesem chusteczki Pampers
03-02-2013, 13:57
Post: #9
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
żartowałem z tymi pampersami jaki zapachSmile , bo i u mnie w domu mam tego pod dostatkiem z racji 2 maluchów więc też ostatnio w temacie jestemSmile co do deski, to dzwiło mnie trochę, że 2-3 dni i cała zakurzona przez to że taka porowata... w poprzednim aucie jak wytarłem raz na miesiąc to było wszystko...



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
03-02-2013, 20:11
Post: #10
RE: czym czyścicie deskę rozdzielczą?
Od czasu do czasu matowy Plak.

Na co dzień (no, bez przesady) sama ściereczka, ale dobra - taka gęsta "frotka" z mikrofibry czy jaktam się to nazywa.

No i oczywista oczywistość: w miarę regularne odkurzanie wnętrza. Jak mniej tego "fruwającego śmiecia" będzie w całym samochodzie, to i na desce mniej osiądzie.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name