Ocena wątku:
PlayStation 2
08-05-2012, 08:57
Post: #21
RE: PlayStation 2
sharanista zgadzam się z tobą 7" można już kupić za 400 złoty i to w dodatku najlepszy w testach tabletów GoClaver A73, filmy muza i gry w aucie bez problemu.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
Reklama

06-01-2013, 18:36
Post: #22
RE: PlayStation 2
Podłączę się pod temat... Ja się gryzę z takimi tematamiSmile chciałem wywalić fabryczne navi, zabudować jakiś monitor dotykowy- jakiś czas temu, teraz jest i prościej i trudniej, są tablety z bajerami, ale nie ma opcji radia ( mało które mają tuner, a do pc tuner na usb się kupiło), więc można kombinować jako dodatek do normalnego radia.
Generalnie też chodzi mi po głowie sprawa monitorów dla dzieciaków z tyłu, raczej opcja dwóch tabletów nie będzie dobra, z braku możliwości puszczenia na nich tego samego. Pc by rozwiązał sprawę, ale znów kłopot trochę z gratami, mimo, że atomy są małe itp, to jednak tablet wygodniejszy.
To tyle z rzeczy które mi chodzą po głowieSmile Tak teraz myślę, że jakby lepiej pogrzebać to znajdzie się jakiś program do odtwarzania po sieci czegoś z synchronizacją, chociaż bardziej o dzwięk tu chodzi, co by małę dzieci nie siedziały w słuchawkach bo to by rozwiązało zupełnie problem.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
17-01-2013, 16:18
Post: #23
RE: PlayStation 2
PlayStation 2 (PS2) – konsola gier wideo produkcji Sony Computer Entertainment, następca PlayStation.

Konsola pozwala na uruchamianie gier przeznaczonych specjalnie na tę platformę zapisanych na płytach CD-ROM i DVD-ROM. Urządzenie jest kompatybilne wstecz, tzn. umożliwia również korzystanie z większości starszych gier przeznaczonych dla konsoli PlayStation. Konsola pozwala również na odtwarzanie filmów na dyskach DVD-Video oraz muzyki na dyskach CD-Audio. Urządzenie sprzedawane jest w wersji standardowej i slim (zmniejszonej wersji, znanej również jako PSTwo) w kolorze czarnym oraz dwóch specjalnych wersjach kolorystycznych: Satin Silver (srebrnej) oraz Pink (różowej). Konsola pozwala również na grę wieloosobową przez Internet – wymaga to dodatkowego urządzenia o nazwie Network Adapter (w wersji slim jest on już wbudowany).
17-01-2013, 16:22
Post: #24
RE: PlayStation 2
kolego DEQ102 - czy ty dostajesz kasę za spamowanie forum czy po prostu robisz to, bo nie masz nic lepszego do roboty ?



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
15-02-2013, 11:31
Post: #25
RE: PlayStation 2
(15-02-2013 01:56)qca napisał(a):  Jak wyglądały początki konsoli w Polsce? “Wtedy grałem głównie na PlayStation i na następczynię czekałem jak na zbawienie. Nie kupiłem od razu, bo wtedy była koszmarnie droga, dlatego gdy już ją zdobyłem, było sporo gier w sklepach i mogłem zacząć z grubej rury” – wspomina Michał Mielcarek, zastępca redaktora naczelnego konsolowego magazynu Neo Plus.

“Pamiętam szok, jakiego doznałem, gdy zobaczyłem wodę w Onimushy, promienie słoneczne prześwitujące przez liście w Gran Turismo 3 totalnie mnie zabiły. Ale i tak nic nie mogło równać się z Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty. To filmowe intro nawiązujące do Terminatora, inteligentni przeciwnicy zasłaniający się tarczami, możliwość płynnego przełączenia się w FPP przy celowaniu… Bajka!” – dodaje Mielcarek.

Drugi mistrz komentarzy ... czasami to brak słów.



“Proste są dla szybkich samochodów. Zakręty – dla szybkich kierowców”
(ś.p. Colin McRae)




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name