Ocena wątku:
Pomocy z audi szukam
17-01-2013, 01:42
Post: #1
Pomocy z audi szukam
Mam audi a6 bt quattro 2.7 benzyna z 2004roku skrzynia tiptronik, problem polega na tym że przy wolnym ruszaniu nic nie czuć ale już przy jeździe około 40km/h lub więcej przy dodawaniu gazu trzęsie autem czuć dosyć silne drgania, natomiast przy puszczeniu nogi z gazu drgania ustają, nie ma ich też przy hamowaniu, proszę o zdiagnozowanie cóż to może być, w czym tkwi problem? auto normalnie ma moc wszystko pięknie chodzi, zbieżność była ustawiana na różnych felgach/oponach i nic nie dało...jestem laikiem pomocy..

PS. Piszę tutaj ponieważ uznałem że forum jest dość aktualne więc może znaję odpowiedź, co należałoby jeszcze sprawdzić?Huh
Reklama

17-01-2013, 09:13
Post: #2
RE: Pomocy z audi szukam
Kolega założy temat na forum audi ( np tu http://www.a6klub.pl/cat.htm-1 ). Z pewnością tam szybciej nadejdzie pomoc.
17-01-2013, 11:19
Post: #3
RE: Pomocy z audi szukam
raventes, ależ to nasze forum pomocne Big Grin nawet linki do innych forów pomaga wyszukiwać Big Grin



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
17-01-2013, 11:42
Post: #4
RE: Pomocy z audi szukam
Tylko że tam nię mogę się zarejestrować ponieważ :

Musisz wypełnić wymagane pola. Pola zaznaczone * są wymagane.
Pole: Model jest wymagane.
Pole: Nadwozie jest wymagane.
Pole: Zasilanie jest wymagane.
Pole: Silnik jest wymagane.
Pole: Napęd jest wymagane.
Pole: Rok jest wymagane.
Pole: Skrzynia jest wymagane.
Musisz wypełnić wymagane pola. Pola zaznaczone * są wymagane.
Natomiast te pola nie są widoczne przy rejestracji tylko nazwa użytkownika, email i haslo...
17-01-2013, 11:49 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2013 12:09 przez ENDRJU222.)
Post: #5
RE: Pomocy z audi szukam
no widzisz, chłopaki konkretnie żądają informacji, które zapewne pomogą w lepszym zdiagnozowaniu twojego problemu. to ułatwia, wiem po naszym forum. co prawda nie do końca jest to bezpieczne, bo ja bym vinu nie chciał podawać, żeby potem sobie ktoś na takich numerach coś innego zrobił. nie wiem, czy będziemy w ogóle w stanie jakoś Ci pomóc, bo jednak a6 trochę inaczej pewnie jest skonstruowane. a czy szukałeś po tematach u nich na forum? może ktoś już miał podobny problem? jedyne co mi do głowy przychodzi, to może poduszki? a może to dwumas? sprawdzałeś?

tu masz temat, który może Ci podpasuje - o poduszkach, objawy jak u Ciebie
http://www.a6klub.pl/viewtopic.php?t=43980

kolego! daj z siebie więcej! internet naprawdę jest przepastny i można sobie poszukać interesujących tematów.
nasze forum to nie wyszukiwarka Wink



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
17-01-2013, 11:50
Post: #6
RE: Pomocy z audi szukam
co Ty to opowiadasz
przeczytaj stronę forum a6 ze zrozumieniem i się zarejestruj
ja mam tam konto i nie miałem problemu z założeniem konta



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
17-01-2013, 12:18
Post: #7
RE: Pomocy z audi szukam
wiem że to nie forum o audi i dlatego mnie wyganiacie na te inne ale skoro już tu jestem zarejestrowany to wolę pisać niż rejestrować się na innych forach co znowu kosztuje czas którego nie mam za wiele Big Grin jest tu jakiś dobry mechanik ?
17-01-2013, 12:42 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2013 14:10 przez ENDRJU222.)
Post: #8
RE: Pomocy z audi szukam
kolego, nikt Cię stąd nie wygania, tylko każdy z nas ma auto z grupy SAG i na nich się znamy najlepiej i o nich tu głównie dyskutujemy. jeśli ma tu ktoś audi i może Ci pomóc to pewnie pomoże. debeściakiem na tym forum jest WESOL. gość oblatany we wszelkich dziedzinach, więc możesz go podpytać, ale ja osobiście proponuję Ci sprawdzić poduszki silnika, bo to one odpowiadają za stabilność silnika podczas pracy lub koło dwumasowe, bo to ono przenosi moc na koła i może powodować takie objawy jak jest walnięte. poczytałeś chociaż ten link, który Ci podesłałem?



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
17-01-2013, 14:07
Post: #9
RE: Pomocy z audi szukam
tak czytałem sprawdze obie przyczyny, dzięki zobaczymy czy to pomoże jeśli nie to się odezwę później, thx
wiem wiem czytałem rózne tematy na różnych forach o podobnej tematyce do mojej po prostu próbuje porównać możliwe przyczyny i wykluczyć te które są mało prawdopodobne a zacząć sprawdzanie od tych które rzeczywiście mogłyby być przyczyną tej usterki
17-01-2013, 15:07
Post: #10
RE: Pomocy z audi szukam
Czy uszkodzone poduszki silnika nie powodowałyby problemów już od startu? Bo kolega pisze o prędkościach od 40 km/h.

Proponuję szukać może "w okolicach" przegubów. Co się dzieje przy jeździe z maksymalnym skrętem kół?
_

A tak mniej serio, co do związku Audi z SGA: http://goo.gl/KGYaV
Liczę się z możliwością, że się to tu kiedyś pojawiło, choć szukałem i nie znalazłem.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  szukam kogos z serwisu/salonu vw piter_eg 0 761 06-06-2018 19:00
Ostatni post: piter_eg
  dwumasa -audi A4 Bogos 9 3,139 15-06-2017 12:55
Ostatni post: wesol
  SEAT +AUDI grażyny 4 1,930 27-01-2017 20:06
Ostatni post: bialekmleko
  Pomocy potrzebny wyjmak przewodów WN!!! kamcial 0 833 28-12-2016 23:05
Ostatni post: kamcial
  Numer VIN AUDI ukciak 4 1,931 17-01-2016 22:43
Ostatni post: ukciak
  Audi A3 8P prosbo o opinie Bogos 0 1,397 01-11-2015 12:47
Ostatni post: Bogos

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name