Ocena wątku:
podpora i wałek poprawiane
27-04-2016, 06:59
Post: #61
RE: podpora i wałek poprawiane
Ja stwierdziłem ze nie dam takiej kasy za kawałek mosiądzu.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

27-04-2016, 10:53
Post: #62
RE: podpora i wałek poprawiane
Dokladnie tak jak ja ten kawalek kosztuje wnet jak połowa chinskiej podpory gdzie jest w komplecie
12-08-2016, 01:05
Post: #63
RE: podpora i wałek poprawiane
Male pytanie apropo lozyska 6307 c3...ktore wrzucic bo sa trzy rodzajje...kulki na wierzchu...z gimowa oslona...i metalowa....?????
Chyba cale metalowe...cooo???
Dziieki
12-08-2016, 07:02
Post: #64
RE: podpora i wałek poprawiane
Kryte musi być by syf nie dostawał się. Wole z plastikowymi osłonami bo zawsze mogę sobie je bezproblemowo ściągnąć i dołożyć smaru. C3 bo oska ma delikatne luzy wiec lepiej dla łożyska jak może delikatnie się gibnac.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
12-08-2016, 10:49
Post: #65
RE: podpora i wałek poprawiane
Dziekuje wesoly
16-08-2016, 20:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2016 20:46 przez tolus24.)
Post: #66
RE: podpora i wałek poprawiane
Witam.

W końcu się zabrałem za swoje auto, wiadomo szewc bez butów chodzi, zaryzykowałem i kupiłem regenerowany wałek i podporę z Torunia ale nie z Moto-Max-u, tylko z Moto-Mat-u, nie wiem czy konkurencja czy spółka córka ale mieli taniej i mieli już gotowy więc tylko zawiozłem swój i dostałem "nowy", do tego smar i mosiężny pierścień stożkowy, wygląda na profesjonalne, nawet są znaczki, w której pozycji zakładać, bo ponoć jest centrowany i wyważany, okaże się w praniu, koszt 700zł. Do tego zamówiłem regenerowane półosie z Lauber-a, na jednej jest założony oryginalny przegub wew. więc pewnie tylko tripod był zużyty, na drugiej widać jest przegub wew.dorabiany czyli pewnie oryginał już się nie nadawał do regeneracji, przeguby zew. oba oryginały więc widać, że sprawdzają i weryfikują i teoretycznie musi u nich towar spełniać standardy, okaże się, po moim rabacie i odliczeniu kaucji wychodzi 300zł za półoś kpl. no i dwa lata gwarancji więc teoretycznie coś to znaczy, bo generalnie wszelkiego typu firmy regenerujące dają 6 miesięcy, ewentualnie rok. Jutro składam wszystko i zobaczymy. Oczywiście ja mam automat więc troszkę trudniej u mnie z dostępnością tych gratów od ręki.

Pozdrawiam




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Podpora półosi i przegub wewnętrzny denzel 225 95,790 15-03-2020 15:56
Ostatni post: skimir
  MK II Półoś, podpora ocena sytuacji kowalwalcz 1 1,702 08-02-2015 17:41
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name