Ocena wątku:
Dobra cena samochodu
06-02-2011, 23:58 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-06-2014 02:41 przez smok_wawelski.)
Post: #1
Wink Dobra cena samochodu
Umieszczam to tutaj bo nie wiem gdzie wrzucić .Niezła okazja do kupienia http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=vs4jzrby1qyt szkoda ze nie lubię klekotów



Reklama

07-02-2011, 00:48
Post: #2
RE: Dobra cena
W wakacje widziałem w Niemczech sporo Sharanów/Alhambra do kupa podobna cena wyposażenie itp. To co było na aukcji a to co było w rzeczywistości bardzo bardzo od siebie odbiegała.
07-02-2011, 11:52
Post: #3
RE: Dobra cena
To jest ogłoszenie prywatnego sprzedawcy nie aukcja.Jutro jadę go oglądać



07-02-2011, 12:11
Post: #4
RE: Dobra cena
to daj znać czy warty ceny Smile
08-02-2011, 19:28
Post: #5
RE: Dobra cena
Samochód jest w bardzo dobrym stanie z książką serwisową.Miałem zamiar go wziąść ale za długo sie zastanawiałem i okazja przeszła koło nosa



09-02-2011, 11:49
Post: #6
RE: Dobra cena
Ja jakbym był juz na miejscu i faktycznie był w takim stanie jak mówisz to bym go brał bez zastanowienia za taki pieniądz,tym bardziej ze pojechałeś z kasa po niego Smile



Niektórzy pędzą na złamanie karku, aż ciężko ich nieraz wyprzedzić.
09-02-2011, 13:13
Post: #7
RE: Dobra cena
Ja swojego kupilem miesiac temu tego pojechałem zobaczyć z ciekawości akurat miałem po drodze z pracy



09-02-2011, 13:25
Post: #8
RE: Dobra cena
Cena była faktycznie dobra Smile ale powiem wam szczerze że zastanawiając się nie kupiłbym Sharana w wersji II produkowanych po 2000 roku przecież są bardziej awaryjne niż pierwsze wersje Smile ja teraz będę szukał takiego 99 r z pełnym wyposażeniem Smile. Zastanawiam się tylko czy ten rocznik wychodził z nawigacją ?? Smile
02-03-2011, 09:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-03-2011 10:06 przez daneczek76.)
Post: #9
RE: Dobra cena
a kto ci takich dziwnych rzeczy naopowiadał że co Sharan w wersji MK2 bardziej awaryjn niestety to MKI pierwsze 2 roczniki wiodły prym awarji potem już było tylko lepiej został poprawiony układ maglownicy i inne pierdoły.
Główna różnica w nowszych to silniki PD czytaj Pumpe Duse które jak nie zalewasz je ścierwem jeżdżą znakomicie (oczywiście pomijam 2.0 TDI do 2007 bo to inna bajka), także w MK2 układ klimy jest lepszy i poprawiny no niestety dogrzewacze różnie bywa.
Fakt w Pompie rotacyjnej VP czyli MK1 Sharan można zalać praktycznie wszystko i tu problemu nie będzie.
Silnik PD gdyby nie normy ekologi EURO pewnie by tłukli do tej pory bo był udanym klekotem i mało awaryjnym,a zobacz dopiero jako ostatni koncern VAG wprowadził CR niestety przez normy.

Co do okazji na AutoScut czy Mobile.de pamiętajcie że już Niemcy kręcą liczniki.
Druga sprawa co niemcy śą tacy łupi żeby okazje sprzedawaćWink
Jakaś dziwna zależność auto z takim samym przebiegiem pewnym w Niemczech droższe niż w Polsce ,zapomniałem że auta jadąc do polski jadą tyłem i liczniki im sie cofają.Big Grin
Jeśli chcesz kupić auto u naszych sąsiadów to kup przez Niemca, Niemiec Niemcowi auta z cofniętym licznikiem nie sprzeda , będzie sie bał sankcji prawnych.
Niestety AutScout i Mobile to najczęściej nie są auta z pierwszej ręki no chyba że się ogłasza dealer.
Są dwa duże portale niemieckie gdzie handlarze zaopatrują się w auta z pierwszej ręki najczęściej samochody po leasingowe, z banków lub w rozliczeniu. Ptem te samochody pojawiają się na Autoscout czy mobile de niekoniecznie z tymi samymi przebiegami.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
02-03-2011, 21:42
Post: #10
RE: Dobra cena
No wiesz głupoty nie głupoty ale uwierz mi że mam znajomych którzy jeździli MKI a później przesiedli się na MKII bo nowsze i lepsze, a tu okazało się że jednak nie lepsze Smile jakoś plastików i wykonania są znacznie gorsze, fakt ładniej wyglądają ale trzeszczą i szybciej pękają. co do silników silniki 1,9 TDI z wersji MKI czy 90 czy 110 koni są nie do zajechania oczywiście jak się o nie dba oczywiście nowe silniki też ale dbanie o nie znacznie droższe Smile spalanie co prawda na podobnym poziomie ale jak mówisz jakość paliwa ważna a na polskich stacjach to sam wiesz jak jest Smile

jak możesz pochwal się jakie to portale Smile znaczy adresy podaj Smile




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  części do samochodu Grzechu P 3 3,014 03-04-2023 22:26
Ostatni post: PabloLG
  Potrzebny nietypowy skaj do samochodu dadi 2 1,735 03-04-2023 12:25
Ostatni post: Wiolka808
  Poznań - wypożyczenie samochodu Eqick 3 1,461 18-09-2017 12:03
Ostatni post: jester
  Jaki prostownik do motocykla i samochodu? jester 25 14,271 18-10-2016 08:28
Ostatni post: PAMONIUSZ
  Zmiana samochodu... Krzysztoflon 27 10,835 09-12-2014 22:25
Ostatni post: daneczek76
  Przygotowanie samochodu przed zimą. Sharuś 19 8,940 13-11-2013 18:31
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name