Ocena wątku:
Nowy telewizor
15-12-2012, 21:41
Post: #11
RE: Nowy telewizor
46 to zdecydowanie za duży jak dla mnie - 42 to max. Czyli polecasz się skupić jednak na 40 calach zamiast 42?
Reklama

15-12-2012, 22:30 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-12-2012 22:38 przez daneczek76.)
Post: #12
RE: Nowy telewizor
tak jest jakos firmy bardziej skupiły sie na takich przedziałach matryc: 32" 40" 46"
tak jak już nie uświadczysz 37" cali .
Wszystko zależy jak daleko masz TV od miejsca z którego oglądasz jeśli masz około 4 metrów to min. 40" bo możesz mieć problemy z czytaniem na przykład napisów w filmie.
3D Telewizor LED SHARP LC-40LE730 EVNET 40" Full HD 100Hz USB MPEG4 USB Rec AQUOS NET
2399,00 PLN

co prawda Sharp ma najlepsze TV ale tu bym się skłonił na Toshibe którą ci napisałem piętro wyżej , ma WI FI w Sharpie bedziesz musiał jak byś chciał wi fi dopłacić za moduł na usb około 250 zł. no chyba że masz blisko gdzies ruter i wtedy podłączysz bezproblemowo przez rj45.

Nowe TV mają fajne funkcje dzięki dlna możesz filmy z kompa, czy smartfona z Androidem puszczać na TV bez najmniejszego problemu, czego na Noki z Windą możesz tylko pomarzyć.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-12-2012, 23:08
Post: #13
RE: Nowy telewizor
Miałem okazje kiedyś oglądać telewizor Sony 55HX7... (nie pamiętam konkretnie modelu). Osoba, która go montowała powiedziała, że TV LEDowe mają zaróżowiony obraz. Wcześniej tego nie zauważyłem, ale od tamtej pory w każdym LEDowcu widzę różowy obraz - trzeba się przyzwyczaić. Do niego były takie fajne okulary 3D na baterię, z włącznikiem... Obraz w okularach - rewelacja! Wówczas stwierdziłem, że efekt 3D bardziej odczuwalny niż w kinie (np. Avatar). Telewizor doskonale radził sobie ze skalowaniem zwykłego obrazu do 3D, świetny efekt, jednak nie da się ciągle oglądać 3D w okularach, ponieważ bardzo męczy to oczy. Nie wiem czy to przypadłość 3D czy tylko systemu Sony, ale po kinie tego nie odczuwałem.
15-12-2012, 23:41
Post: #14
RE: Nowy telewizor
Tylko że ja chcę przeznaczyć max 2500, a nie 3700 Smile
daneczek76 przemyślę Twoją propozycje. Poczytam, poszukam Smile
15-12-2012, 23:59
Post: #15
RE: Nowy telewizor
Na papierze wszystkie są super, tylko mi bardziej chodzi o praktykę niż papier Smile
16-12-2012, 00:28
Post: #16
RE: Nowy telewizor
Trochę wrażeń na gorąco.Jakość obrazu jak dla mnie bardzo dobra brak smużenia przy oglądaniu sportu.Telewizor pełen bajerów i udogodnień sterowani głosem i gestem niezły bajer nawet dość funkcjonalny.Zastepuje kompa przy korzystaniu z internetu z uzyciem klawiatury bezprzewodowej pełny komfort.Jak na razie jedyna wada to kiepska jakość dzwięku ale zestaw 5.1 załatwia sprawę.A wisienką na torcie jest 3D Avatar w 3D jest niesamowity



16-12-2012, 14:13 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-12-2012 14:17 przez daneczek76.)
Post: #17
RE: Nowy telewizor
Odradzam szczerze LG bardzo duży % TV ma awarie matrycy Najczęściej nierówne świecenie, choć sama firma jak dla mnie i tak zasługuje na szacunek za tak duży skok technologi, wiadomość z Mławy z fabryki LG.
Jesli chciałbyś plazmę to tylko Panasonic, niestety Pionier już nie produkuje plazmy a szkoda.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
17-12-2012, 02:33 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 15:55 przez sirius98.)
Post: #18
RE: Nowy telewizor
No to ja wam opowiem historię z pierwszej ręki. Żyby nie było mam w domu dwa Soniaki.
Pierwszego kupiłem u autoryzowanego dystrybutora Sony w Solpolu w Łodzi. To nic że kilkaset metrów ode mnie ale kupiłem przez internet z dostawą do domu bo czułem problem nosem. Problem oczywiście wystąpił ... martwe piksele. Oddałem więc TV (już osobiście) nie wspominając o tym fakcie przy zwrocie. Kase oddali a nim zdążyli to zrobić to do pudełka ruszyła ekipa czyszcząca z suszarką tak aby nic nie było widać że był wyjmowany i pojawiła się druga warswa taśmy. Przeraziło mnie to.
Odaliłem się więc i kilka dni później pojawiłem się w Centrum Sony w Manufakturze w Łodzi (bardzo ich polecam - szczerze). Spytałem czy mają ten sam model który oddawałem wcześniej w Solpolu. Tak jest ... "właśnie przyjechał" ... i coś mi tam po głowie przeleciało. No nic ale oglądamy. Po otwarciu pudełka zaniemówiłem. Styropian w który była zapakowany LCD był ułamay w jednym z rogów ... w którym ja go sam ułamałem oddając TV do Solpolu. Czujecie co się dzieje!!! No to założyłem się ze sprzedawcą że ten egzemplarz będzie miał martwy jeden subpiksel zapalony na czerwono w jednym określonym punkcie ekranu. Facet poszedł na to. I co?. To był ten sam egzemplarz który oddawałem do Solpolu!!! Niefart i pech totalny. Oczywiście TV nie kupiłem ale poprosiłem o drugi egzemplarz który sprowadzili i przez kilka dni pracował na wystawie. Dopiero taki po sprawdzeniu zabrałem do domu. Takie wygrzewaniu zastosowałem również drugi raz kupując TV w Centrum Sony w Porcie Łódź. Po prostu biorę egzemplarze z wystawy. Nawet raz żona wykryła jakiegoś paprocha między matryca a podświetleniem i zaoszczędziła na kursie. Tak więc uważajcie i sprawdzajcie ... nim coś kupicie ... a najlepiej przez Internet. Aha. Zawsze przy kupnie przez Internet wyjmujcie przedmioty tak jak byscie za chwilę mieli je oddawać. Tu już nie raz uratowało mi dupę a są takie sklepy jak lcd4you które kiedyś potwierdziło mi że będą sprawdzali ilość zagnięć na folii. Chore ale prawdziwe ... a co niektórzy widzę że chcą wydać sporo kasy na przyjemności :-)



Sharan 1.9 TDI AUY 115@~140KM Trendline 2006r. 245kkm.
17-12-2012, 10:19 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-12-2012 10:22 przez daneczek76.)
Post: #19
RE: Nowy telewizor
Niestety Sony to już nie te Sony co telewizory CRT wtedy byli najlepsi , a teraz jeśli chodzi o TV LCD są przeciętni choć są modele którymi można się zachwycić a matryce jakie są użyte jak pisałem wcześniej to Samsung lub lepsze Sharp.
I w Sharpie nie uświadczysz tego różu o którym piszecie bo jak pisałem wcześniej matryca jest inaczej zbudowana i ma zajebistą czerwień oczywiście sprzęt trzeba sobie odpowiednio ustawić jeśli chodzi o kolor.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
17-12-2012, 15:14
Post: #20
RE: Nowy telewizor
Nie wiem dlaczego te LG ma taką słabą opinie,ja mam już 5 rok plazme 42,i smiga aż miło.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowy sposób na kradzież aut luki058 6 5,057 29-01-2012 09:50
Ostatni post: Moro

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name