Ocena wątku:
Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
06-12-2012, 20:09 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2012 20:11 przez wesol.)
Post: #21
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
lewy pomiar to przed poprawą- odczyt jak auto pryzjechalo do ASO. Okej tu jest zle. Potemmasz pomiar juz 26 listopada czy cos takiego i tam masz juz okej. Nie wiem co tam za liczny sa ale patrzac na te trojkaciki jest okej. Poza tym to jest wyprzedzenie osia zwrotnicy. Bardziej interesuje nas zbieżnosc oraz pochylenie kola jesli sciaga.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

06-12-2012, 20:10
Post: #22
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
Patrząc na trójkąciki jest ok, ale porównując je z liczbami i tolerancjami już ok niestety nie jest.
06-12-2012, 23:15
Post: #23
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
Raventes białe trójkąciki są tylko przy zbieżności tylnej osi obecnie. Rzecz w tym, że one wskazują, że tył ciągnie w prawo, a zatem samochód powinien ściągać w lewo. Tymczasem cały samochód również ciągnie w prawo.
07-12-2012, 06:23
Post: #24
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
bazy danych nie musza miec w kompie od geo. Wystarczy ze mechanikowi doradca wydrukuje parametry dla danego auta i ten mechanik moze juz na nich pracowac lub jak mu sie chce to wprowadzi do kompa te parametry i zapisze je wlasnie jako jetta. Tam jest zazwyczaj baza w postaci autodaty. te opory kol jeszcze mnie zastanawiają.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
07-12-2012, 10:57
Post: #25
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
Czasami przy przewozie, lub na parkingach eksportowych bywają różne uszkodzenia. Kiedyś znajomy toyote kupił i później wyszło że był bok malowany. I w końcu dowiedział się iż mogła się zdarzyć jakaś niespodzianka przy przewozie.
A Auto nówka salonowe.



Sharan ADY 2.0 + LPG
Peugeot 406 - ukochane auto
Kiedy każdy pomysł zaczyna wydawać Ci się genialny - dopij wódkę i idź spać
07-12-2012, 13:05
Post: #26
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
ja osobiście chyba bym nie wyrobił psychicznie, a w snach - kilo trotylu w bagażnik, zawieźć na kolejną naprawę, oddalić się na bezpieczną odległość, wcisnąć czerwony przycisk i rozkoszować widokiem Big Grin



nie mam już galaxy ale ciągle chcę galaxie Big Grin
08-12-2012, 06:07
Post: #27
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
Witam to niestety przykra prawda o walkach z ASO w Polsce ale i nie tylko bo podobnie ma się sytułacja wielkich sieci sklepów , miałem kilka raz okazje przekonać się jak naprawde wyglada reklamacja wadliwego sprzętu w Polsce a jak w Niemczech i Luxemburgu , zazwyczaj w Polsce jak ktoś przychodzi z reklamacj to traktują klijenta jak intruza do tego kombinuja tak by w karcie gwarancyjna wpisać iż sprzęt został uszkodzone w skutek złej eksploatacji itp i tym
samym pozbyć się na zawsze problemu , zaś na zachodzie doskonale wiedzą iż
niezadowolony klijent nie wraca i uznaja gwarancje mimo iż nawet czasem jest to z winy użytkownika przy tym zazwyczaj grzecznie przepraszają za zaistniałą sytułacje.



09-12-2012, 22:56
Post: #28
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
(08-12-2012 06:07)sp6qkx napisał(a):  zazwyczaj w Polsce jak ktoś przychodzi z reklamacj to traktują klijenta jak intruza do tego kombinuja tak by w karcie gwarancyjna wpisać iż sprzęt został uszkodzone w skutek złej eksploatacji itp i tym
samym pozbyć się na zawsze problemu

Skąd ja to znam... Sad Angry Niestety typowe zachowanie w stosunku do klienta.
22-01-2013, 11:18 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 22-01-2013 11:18 przez daneczek76.)
Post: #29
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
ASO wejdzie ci w dupe jak chcesz kupić samochód , ale tylko go kup to kopna cię w dupę i zedrą z kasy za każdą usługę, a gwarancja zawsze oni mają racje ajak cos chcesz jesteś intruzem. Kolega miał też problem w Polsce nie do rozwiązania dla Laików w ASO, pojechał do rodziny do Niemiec auto oczywiście na gwarancji, i trafiło tam do ASO, naprawiono problem od ręki.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
17-02-2013, 00:33
Post: #30
RE: Ściąganie - w 10 sekund auto samo zmienia dwa pasy
No wlasnie. Moj szarik od nowosci (kupiony w salonie w cieplej Hiszpanii) sciagal w prawo podobnie jak ten. Tak wiec udalem sie do salonu z powrotem tak po miesiacu uzytkowania i panowie ztwierdzili iz nie sprawdza geometrii bo nie maja przyzadow. Jednak kazali udac sie do pobliskiego warsztatu gdzie mozna bylo to ztwierdzic. Okazalo sie iz tyna belka jest zle zamocowana i jakis tam blad konstrukcyjny.
Natychmiast sciagli na magazyn jakas tam tuleje gumowa do tylnego wachacza ktora jest mimosrodowa i wymienili, ustawili w w/w warsztacie gratis.



Wita Rafal
Sharan 2006 AUY
Bylo 118 kucy jest 142 po malym lajcie
Byl standard wizualny ale idzie ku lepszemu Big Grin




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jak kupić auto grażyny 14 6,566 01-02-2014 12:48
Ostatni post: RAFFEN

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name