Ocena wątku:
Profesjonalna pomoc prawna
29-10-2012, 10:53
Post: #1
Profesjonalna pomoc prawna
Chciałem polecić firme zajmującą się pomocą osobom poszkodowanym w wypadkach.
Miałem wypadek w pracy, złamane przedramię, poza tym co dostalem z zusu i ubezpieczenia firma uzyskała dla mnie dodatkowe 8 tysięcy zł
-tzn tyle dostałem na konto.

Firma D-K-M z Legnicy zajmuje się uzyskiwaniem odszkodowań za wypadki
-komunikacyjne
-w pracy
-w rolnictwie
-w którym zginęła bliska osoba.
Bardzo ważne:
Firma nie pobiera zaliczek ani opłat na poczet prowadzenia sprawy.Zarobek firmy jest pobierany dopiero od uzyskanej kwoty odszkodowania i wynosi w zależności od trudności sprawy od 20 do 30% kwoty odszkodowania,wiec jeśli nie uda się uzyskać odszkodowania poszkodowanego nic to nie kosztuje.
A załatwianie sprawy wygląda tak: dzwonimy lub piszemy maila do przedstawiciela firmy i opisujemy zdarzenie.Przedstawiciel przekazuje sprawę prawanikom którzy wstępnie to weryfikują.Jeśli prawnicy stwierdzą że sprawa jest do wygrania,przedstawiciel sie z nami kontaktuje, spisuje z nami umowę, pełnomocnictwa itd, zabiera od nas kopie wszelkich dokumentów związanych z wypadkiem i czekamy na pieniądze.

Bardzo polecam przedstawiciela firmy, bardzo sympatyczną panią:

Justyna Płonka
tel. 605 431 573
email: j.plonka@d-k-m.pl


PS.pani Justyna nie zawsze może odebrać tel ze względu na charakter pracy, ale zawsze oddzwania na numer który chciał się połączyć(chyba że dzwonimy z zastrzeżonego to nie oddzwoni)
Reklama





Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name