Ocena wątku:
Ubezpieczenie OC
04-08-2017, 11:05
RE: Ubezpieczenie OC
2 dni temu zapłaciłem za OC - za Galaxa 2.3 z miasta Kraków -> nie całe 600zł.

Całkiem OK Wink
Reklama

Madison - Trade and service company MADISON offers boxes and cartons for customers from all over Europe. They can be use for packaging Manufactured goods, Groceries, Cleaning supplies, household appliances.
04-08-2017, 13:56
Ja miałem w Liberty umknęło mi ze chyba Axa wykupiła Liberty, co poskutkowało niespodzianką z 560 na 980 zł. Nie całe 2 tyg. przed końcem poszedłem do ubezpieczeń i podpisałem z inną, podpisując wypowiedzenie z Axy (zniżki na max) Parę dni po 1 lipca goście z Axa przysyłają wezwanie do zapłaty uzasadniając że na ich rachunek nie wpłynęła kwota za Oc. Zbladlem trochę bo wykupilem inne tańsze o 420 zł Oc. Zacząłem wydzwaniac do mojego ubezpieczyciela czy wszystko ok z wypowiedzeniem i okazało się ze w Axa mają małe "braki w kadrach" i nie ma kto weryfikować wymówien. Za to mieli do wysyłania wezwań ; -)
Następnym razem kopia wypowiedzenia dla mnie tak dla bezpieczeństwa bo jak się zgubi to tylko płacz niestety. Mam nadzieję że jednak Ty dasz radę odkręcić te podwójne Oc.
04-08-2017, 15:27
HDI - 608PLN, w zeszłym roku 505PLN.
04-08-2017, 17:57
Hestia. Golf tdi rok temu 536 teraz bylo 563. Sharan teraz bylo 583zl.

Skocz do:

Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name