Ocena wątku:
instalacja haka 7n0
19-04-2013, 07:57
Post: #11
RE: instalacja haka 7n0
Dzięki, pewnie niedługo będzie okazja coś pożyczyć to się przekonam...



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

19-04-2013, 12:14
Post: #12
RE: instalacja haka 7n0
Ja mam inny u siebie, pomijam, że nie wiem za bardzo jak go wypiąć ( z boku haka po prawej jest coś do zwalniania - gumowany uchwyt, ale nie drgnie w żadną stronę... muszę przejrzeć tabliczkę znamionową bo ze strony którą ktoś podał, żaden nie jest podobny.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
19-04-2013, 16:27
Post: #13
RE: instalacja haka 7n0
Sam nie dawno przerabiałem temat podpięcia hak oryginalnego w nowym shariku . Sprawa u mnie wyglądała tak . Brak wiązki w samochodzie . Dodatkowo koszt klapki do elektrycznego haka , przełącznik do zwalniania haka . Kupe rozbierania aby wiązke doprowadzić do centralki z przodu przy czym ta wiązka która idzie do centrali bezpieczników tylko aso . Dodatkowo kodowanie w servisie . Dałem sobie spokój i zakupiłem hak PL z modułem uniwersalnym , hak wkładany od dołu troszkę poprzerabiałem mocowanie gniazda wtyczki i dorobiłem zaślepke w blędzie od zderzaka i nic nie widać hak jest cały schowany . Jak będę miał chwile czasu to wrzucę foty . Lepiej niż oryginał. Smile
20-04-2013, 07:21
Post: #14
RE: instalacja haka 7n0
Wole sie wpiac normalnie w przewody bo to robota w analogu. Robienie jak po oryginale w 7N to juz wiadomowpinanie sie w CAN,aktywacje itp- pytam sie po co mi to? By miec kontrolke na szafie?? Dzieki nie potrzebuje. WIemze cos mam podczepiony czy tez nie mam. Im prosciej tym lepiej wg mnie.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
20-04-2013, 19:12 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-04-2013 19:17 przez andrzej_7777.)
Post: #15
RE: instalacja haka 7n0
wiadomo że po analogu łatwiej, pytanie jaka jest różnica w działaniu ESP?



był : Passat B3 2.0 16v
był: Polo 6N 1.4 16v
Jest: Passat B4 1.8
Jest: Sharan 1.9 TDi
20-04-2013, 19:26
Post: #16
RE: instalacja haka 7n0
a co ma esp do haka??



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
21-04-2013, 08:38
Post: #17
RE: instalacja haka 7n0
Do samego haka nic niema, ale do ciągnięcia przyczepy już tak.
W Audi A6 miedzy innymi trzeba przekodować w Silniku, ESP, CAN, poziomowanie auta i wspomaganie parkowania.



był : Passat B3 2.0 16v
był: Polo 6N 1.4 16v
Jest: Passat B4 1.8
Jest: Sharan 1.9 TDi
25-04-2013, 14:07
Post: #18
RE: instalacja haka 7n0
To jest temat dotyczący instalacji haka w autach w nowej budzie Czyli wszystkie Sharany i Alhambry od 2010.
Panowie taka prośba - proszę nie mieszać - użytkownicy starszych aut aby nie mieszali doświadczeń z instalacji w starszej budzie do nowego typu auta bo to inna historia, no chyba że mają jakieś doświadczenie w instalacji w nowym modelu nadwozia 7n0



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
08-10-2015, 18:39
Post: #19
RE: instalacja haka 7n0
pamiętajmy że oryginalnie jak jest montowany hak to dokładany jest drugi wentylator na chłodnicę.
04-09-2016, 20:06 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2016 20:06 przez Iirreekk.)
Post: #20
RE: instalacja haka 7n0
Potrafi ktos podac info jak
Oryginalny hak otwierac i zamykac bez modołu
Wiem jakie to kable są to 3 kable trzeba zmienić tylko
Polaryzacje przy pomocy akumulatira i trzech kabli potrafie ale wolałbym na oryginalny przełocznik?
Potrafi ktos podac info jak
Oryginalny hak otwierac i zamykac bez modołu
Wiem jakie to kable są to 3 kable trzeba zmienić tylko
Polaryzacje przy pomocy akumulatira i trzech kabli potrafie ale wolałbym na oryginalny przełocznik?




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name