Ocena wątku:
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
10-12-2014, 20:53
Post: #61
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Używanie kierunkowskazu lewego na rondzie a przy zjeździe już nie wie do czego jest prawy, parkowania na 2 miejscach to jest tego typu ja się zmieściłem reszta niech kombinuje, no i oczywiście jeżdżenie na szybowca ( tak żeby czubek nosa dotykał przedniej szyby ) można by długo pisac to mala część j was jak mi się przypomni to napiszę
Reklama

10-12-2014, 22:03
Post: #62
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-12-2014 20:53)zielin napisał(a):  Używanie kierunkowskazu lewego na rondzie [...]

Na rondzie ze światłami się używa.
10-12-2014, 22:27
Post: #63
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-12-2014 22:03)Czerwony napisał(a):  
(10-12-2014 20:53)zielin napisał(a):  Używanie kierunkowskazu lewego na rondzie [...]

Na rondzie ze światłami się używa.

Właśnie, mnie irytuje bardzo jazda 90% kierowców na rondzie wielopasmowym, dookoła na skrajnym prawym, to trafia mnie jak nic innego.
P's, ostatnio w TVP był test na prawo jazdy, ktoś brał udział? Ja brałem online...



http://www.kolbuild.pro
KOLBUILD - Remonty i Wykończenia Wnętrz
10-12-2014, 22:52
Post: #64
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-12-2014 22:03)Czerwony napisał(a):  
(10-12-2014 20:53)zielin napisał(a):  Używanie kierunkowskazu lewego na rondzie [...]

Na rondzie ze światłami się używa.

Tak ze światłami ale u mnie w miescie nie ma żadnego takiego ronda albo z prawego pasa skręcają w lewo gdzie ewentualnie można skręci w prawo lub prosto
10-12-2014, 23:11
Post: #65
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Wszystko się zgadza ale z tym parkowaniem na dwóch miejscach nie raz trzeba wziąć poprawkę sam miałem takie zdarzenie : a mianowicie stały dwa auta na parkingu i żaden z nich nie pocelował między linie po środku była luka więc się wcisnęłem a po powrocie tych aut już nie było i ktoś mnie zje...ł że to ja stanołem jak pi....da
Tongue
11-12-2014, 00:15
Post: #66
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Darek zgodzę się ale jak czasami patrzę n www ludzi miejsca tyle że bym tirem z naczepa zaparkował a oni staja byle jak ważne że on stanął albo stanie Ci na grubość lakieru obok drzwi kierowcy juz kilka razy wsiadałem do samochodu przez drzwi pasażera
25-12-2014, 07:02
Post: #67
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
oooo dużo takich jest może wypunktuje najświeższe z ostatnich dni:
1. Jadę lawetą załadowaną po autostradzie przede mną 5 tirów za mną pusto ( i tak przeginam bo jadę 140km/h) no to lewy i wyprzedam dość żwawo to idzie nagle z tyłu wylatuje jakieś x6 i kolo widząc że jestem w połowie tirów i nawet gdybym chciał to nie mam gdzie zjechać wali mi długimi jakby miał parkinsona i siedzi 20cm od przyczepy ale mam na to zajebisty sposób wystarczy nie zdejmując nawet nogi z gazu lewą nogą dotknąć hamulec. Światła stopu zawsze działają a kolo ma pełne gacie i od razy robi się zdrowy dystans
2. Ktoś na siłę wyprzedza a jak skończy hamuje i wlecze się jak p...a.
3. Stoi dziadel w skodzie favorit i widzi że jade a za mną pusto, ale nie nie poczeka tylko ładuje się pod nos, muszę hamować albo gwałtownie omijać
4. Nie na widzę jak na autobahnie wyprzedzają sie tiry które mają różnicę prędkości pomiedzy sobą 0,5kmh i trwa to pewnie z 10km. Niestety u nas 3 pasów nie ma
5. Nie lubię baranów mistrzów prostej którzy w swej zajebis..j vectrze 1.6 LPG na mega wyczesanych alumach, z rynna zamiast wydechu wyprzedzają za wszelką cene jedno auto po drugim nie patrząc czy to wieź, czy las, czy przejście czy cokolwiek i do tego nie używaja kierunków lataja bardzo nerwowo od prawej do lewej jak świnia w patyku. Najlepiej jak mają CB to od razu ich dissuje ostro Smile eh a najlepsze to że narażają wszystkich wokoło myślą że są nie wiadomo jak agreywni i SPORTOWI a w efekcie za 2 światła i tak stoją przedemną
25-12-2014, 22:11
Post: #68
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
"1. Jadę lawetą załadowaną po autostradzie ......i tak przeginam bo jadę 140km/h)"
Nie sposób się nie zgodzić - hmmm... sporo wg mnie za sporo, zgodzę się również z debilizmem tego za tobą ale ten sposób oduczania (drugi to zaświecić przeciwmgłowe tył) sposób jednak uważam za niedobry - ten bzik za tobą może spanikować i narobić biedy sobie to pół biedy ale i innym.

"2. Ktoś na siłę wyprzedza a jak skończy hamuje i wlecze się jak p...a."
Tak to na pewno wkurza słusznie Smile mnie też to wkurza.

"3. Stoi dziadel w skodzie favorit i widzi że jade a za mną pusto, ale nie nie poczeka tylko ładuje się pod nos, muszę hamować albo gwałtownie omijać"
Tu pewnym usprawiedliwieniem jest właśnie wiek - czort wie Tomek jak my będziemy jeździć będąc dziadkami. Owszem jest tu temat że po przekroczeniu pewnego wieku powinny być prowadzone dość ostre badania mające na celu wykluczyć z ruchu drogowego ludzi, których czas reakcji i inne predyspozycje są nie wystarczające.

"4. Nie na widzę jak na autobahnie wyprzedzają sie tiry które mają różnicę prędkości pomiedzy sobą 0,5kmh i trwa to pewnie z 10km. Niestety u nas 3 pasów nie ma"
Niestety nie ma, i to nie wina chłopaków z Tirów, weź załóż sytuację taką że ten wyprzedzany jest załadowany i blokował już wcześniej tego co wyprzedza, no to jak się rozchulał to idzie owszem to trwa - obaj mają kaganiec. Sporo mam kumpli na Tirach, sporo gadałem z nimi na ten temat - też im z tym źle, mnie dużo zrozumienia ich stylu jazdy nauczyła jazda słabizną Cordobą z budą - jeździłem po prostu tak jak oni

"5. Nie lubię baranów mistrzów prostej którzy w swej zajebis..j vectrze 1.6 LPG na mega wyczesanych alumach, ......"
Ta rasa też mnie doprowadza do szału - jeszcze np. jak kiedyś na starej zakopiance w weekendy - jakby to było istotne czy do Kraka przyleci 15-ty czy 20-ty w sznurku



Prawdę swą należy mówić głośno, nie schlebiając ani rzeczom, ani wypadkom, ani stosunkom, ani ideom - St. Żeromski
[Obrazek: stopka.png] - Pozdrawiam - moja www
- kontaktować się ze mną proszę przez e-mail
22-07-2018, 23:09
Post: #69
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
trąbienie po tym jak przed sekundą zapaliło sie zielone światło, a ja dopiero ruszam...
25-07-2018, 22:44 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 25-07-2018 22:51 przez skimir.)
Post: #70
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Mnie wnerwiają "telefoniarze" szczególnie na autostradach...

Jadę 140-150 (na tempomacie) lewym pasem, wyprzedając innych. Dochodzę gościa ale ten nie ustępuje mimo, że prędkość mu spada i zaczyna dziwnie jechać... Po kilkunastu sekundach ogarnia się i schodzi na prawy pas (ja już wiem, że w łapie ma telefon - co w 100% się potwierdza podczas wyprzedzania).

Po chwili, jak już gościu skończy z telefonem, przykłada się do "gazu" i nadrabia, więc trzeba ustąpić.

Wracając kilka dni temu z wakacji - (kilkaset km autostrady) trafiłem na takiego miszcza co chyba z pięć razy mnie wyprzedzał aby po chwili zwolnic i zająć się telefonem.

A jeśli chodzi o tirowców - tak, Ci są obłędni. Jeden leci autostradą 98 km/h, drugi 100 km/h więc bierze się za wyprzedzanie. Zabawa zaczyna się wtedy gdy autostrada wchodzi w długi łuk i ten wyprzedający znajdzie się zewnętrznym pasie...



--
Był: VW SHARAN VR6 4motion (2001) - dobrze służył.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name