Ocena wątku:
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
10-12-2011, 22:42
Post: #21
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
O sorki w Czechach Big Grin ...tylko że u nich to jest całkowicie normalne
Reklama

29-01-2012, 10:05
Post: #22
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Brak jazdy na tzw suwak, na zachodzie to normalka u nas rzadkość.
31-01-2012, 19:59
Post: #23
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Kiedyś byłem zbulwersowany tym,jak siostra jadąc lewym pasem na drodze dwupasmowej dostała mandat,za utrudnianie ruchu...po jakimś czasie zdałem sobie sprawe,że słusznie. Czasami zastanawiam sie,co kieruje ludżmi zawalającymi lewy pas...przy prawym pustym. Chęć jechanie gładszą nawierzchnia,bo z prawej strony jak nie studzienki,to same dziury...ale na autostradach nie ma dziur i studzienek Smile Parokrotnie dochodząc dość niebezpiecznie na tyłek dakiego delikwenta,brak reakcji,ale poczekajmy,może ostrzeżenie długimi ? Za dnia,też nie...to lekki klakson? I co widzimy? Panika za kółkiem,głowa zaczyna sie obracać,co sie dzieje??? Więc moje spostrzeżenia dotyczą poprostu braku użytkowania lusterka wstecznego,bo wątpie aby ktoś robił to złośliwie,no dobra czasem z głupoty. Ludzie nie patrzą w lusterka wsteczne,między innymi dlatego nadal kręcone są kolejne odcinki na TVN Turbo,uwaga pirat,bo ludzie nie używają lusterka wstecznego i wpadają jak muchy,logiczne jest,że kiedy prujesz trasą szybkiego ruchu autem,świadomie naginając przepisy Smile a lepsze,szybsze auto rwie za tobą kilometr drogi i wogóle nie odważa sie do wyprzedzenia Ciebie,to czymś chyba tutaj śmierdzi. Lusterko,lusterko raz jeszcze...a udało mi sie parokrotnie uratować dupe,zanim nagrano moje wykroczenie,skończyło sie na pouczeniu...z powodu braku dowodu Smile



"Na krzywe drzewo sam Salomon nie naleje..."
09-02-2012, 17:04
Post: #24
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Dzisiaj doszło jeszcze włączanie kierunków w ostatniej chwili na skrzyżowaniu, czy to przez oszczędność prądu.
09-02-2012, 17:56
Post: #25
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(09-02-2012 17:04)Moro napisał(a):  Dzisiaj doszło jeszcze włączanie kierunków w ostatniej chwili na skrzyżowaniu, czy to przez oszczędność prądu.

częsty gęsty nawyk wielu kierowców, niestety głupota ludzka nie zna granic nie każdy jest w stanie przewidzieć, że akurat za 5sek. kierowca danego auta zwolni do minimum i załączy sobie kierunek...paranoja



[Obrazek: vd1c.jpg]
10-02-2012, 09:35
Post: #26
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
mnie najardziej wkur... jak ktoś mnie wyprzedzi po czym zahamuje i skręca w boczną ulice - by go chu.... szczelił.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
10-02-2012, 11:10
Post: #27
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-02-2012 09:35)daneczek76 napisał(a):  mnie najardziej wkur... jak ktoś mnie wyprzedzi po czym zahamuje i skręca w boczną ulice - by go chu.... szczelił.

niestety, ale ja np. wtedy stosuje magiczny przycisk na kierownicy, żeby zrozumiał, że Panem i Władcą nie jest na drodze...



[Obrazek: vd1c.jpg]
10-02-2012, 16:41
Post: #28
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
a jeszcze jedna rzecz mnie w kur.... wyrzucanie petów i papierków przez okno.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
10-02-2012, 21:54
Post: #29
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(10-02-2012 16:41)daneczek76 napisał(a):  a jeszcze jedna rzecz mnie w kur.... wyrzucanie petów i papierków przez okno.

niestety to już każdy wynosi z domu, jak tak robił przed domem tak robi w każdym miejscu, mnie drażni np. wyrzucanie na polnych drogach śmieci przez mieszczuchów, którzy wyjeżdżając z pięknego wypasionego domu "na wsi" zostawiają śmieci gdzieś po drodze przy polu bo im szkoda wyrzucać do siebie, bo się szybko śmietniczek zapełnia...



[Obrazek: vd1c.jpg]
15-02-2012, 00:57
Post: #30
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Najbardziej wkurza mnie jak jakiś przedstawiciel handlowy jedzie lewym 40km/h i gada przez telefon.Raz spotkałem kolesia co oprócz gadania przez tel obsługiwał leżący na fotelu pasażera laptop.
Wkurza mnie też jak kierowca wrzuca kierunkowskaz w momencie zmiany pasa nie upewniając sie że może bezpiecznie dokonać manewru
Nie wkurzają mnie ci co skaczą z pasa na pas bo oni po prostu chcą jechać.gdyby wszyscy jeździli prawym a lewy służyłby tylko do wyprzedzania nikt nie musiałby skakać z pasa na pas.Jechałby szybciej i sobie wyprzedzał
Prosta zasada, chcę jechać jak wszyscy jadę prawym, chcę wyprzedzać jadę zdecydowanie szybciej.Jak widzę kierowcę który wyprzedza z prędkością 5km/h więcej od wyprzedzanego to krew mnie zalewa




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name