Ocena wątku:
Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
11-12-2010, 21:37
Post: #11
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Witam
Wjeżdżający na skrzyżowanie - rondo bez możliwości zjazdu.
Za to jest mandat tylko ja jeszcze nie słyszałem że ktoś go dostał, a sytuacja występuje bardzo często.
W Bydgoszczy mamy szczególnie dwa takie miejsca
1. rondo Kujawski
2. rondo Jagiellonów
Omijajcie te miejsca



Piszę poprawnie po Polsku.
Reklama

11-03-2011, 21:27
Post: #12
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
A mnie drażni jak gość przede mną śpi a potem przyśpiesza jak go wyprzedzam



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
12-03-2011, 12:04
Post: #13
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
agaikarol - na Kujawski to najczęściej robia tak Ci co walą pod góre w kujawską - przynajmniej ja tak zauważyłem jsak pamietam choc już dawno nie byłem w Brombergu

a mnie denerwuja bezmózgowe debile bez wyobraźni
a co robia to chyba wszyscy wiedzą - brak wyobraźni często równa się z dzwonem albo innym niebezpieczeństwem dla innych użytkowników



10-04-2011, 11:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-04-2011 11:18 przez KARASquattro.)
Post: #14
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Zajezdzanie mi drogi blokowanie lewego pasa ''sportowe bmw'' raz widziałem z taką rurą jak po beczkach z piwa 5 litrowego totalny zal nie lubie jak inwalidzi stają na miejscach dla inwalidów jeszcze wczoraj widziałem jak taki mitshubishi l200 staną na 2 bo nie złożył się aa i jeszcze jak zmieiają pasy prawy lewy prawy lewy lawirując miedzy autami. Kierowców w klapkach nienawidze raz mi wjechał w tyl sharanka mojemu nic się ie stało zderzak porysowany i z zaczepow spadł a temten... maska do połowy zgięta niestety nie mam foty bo to na starym fonie robiłem.
21-08-2011, 21:52
Post: #15
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Na slalomowców mam sposób. Zajeżdżam im drogę Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
Mnie wkurza totalny brak myślenia przy parkowaniu, zastawianie dróg podporządkowanych stojąc w korku, stawanie na pasach przed światłami ( jak przechodzę przez pasy, to oklepuje każdego Smile ),
wjeżdżanie na zapchane skrzyżowanie bez możliwości zjazdu z niego. Jestem także użytkownikiem Harleya i tu lista jest o wiele dłuższa. Zupełny brak wyobraźni w czasie jazdy póki 350kg Harleya nie wpadnie im do pojazdu. Szkoda tylko kierowcy motocykla.
Pozdrawiam
08-12-2011, 14:34
Post: #16
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
(30-11-2010 18:16)Jabol napisał(a):  ci co jezdzą po np Wa-wie na 3 biegu blokując trochę szybszych ,chętnie bym ich zepchnoł do rowu.
Może trochę nie na temat - ale na których ulicach warszawskich są te rowy?Tongue
Mnie najbardziej denerwują kierowcy jadący przede mną z prędkością zmuszającą mnie do uprawiania PSJ - tu lub do ciągłego wachlowania dźwignią zmiany biegów. Jednak bardzo się obawiam o swoje turbo...
Pozdrawiam
08-12-2011, 15:26
Post: #17
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
mnie również najbardziej denerwuje jazda kierowców na 3 biegu,choc można by było jechac troszke szybciej, i brak kultury jazdy
08-12-2011, 18:09
Post: #18
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Ja z kolei nie lubię niezdecydowanych kierowców. Wyjedzie taki do połowy skrzyżowania, zablokuje pas, a jak mrugasz światłami żeby jechał to stoi bo się boi wyjechać, człowiek musi dopiero stanąć żeby łaskawca nabrał odwagi do wyjazdu.

Pozdrawiam

Paweł



Szarik 1,9 TDI 110 KM. 99 rok.
10-12-2011, 20:34
Post: #19
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
Blokowanie lewego pasa na autostradach... z kolei u naszych sąsiadów w Chechach ciśniesz lewym a tu ci pepiki wpierd... przed nosem... i to wszyscy, u nich to normalka
10-12-2011, 22:08
Post: #20
RE: Co was najbardziej denerwuje w zachowaniu innych kierowców?
gdzie te CHECHY są?to nie tylko tam,wszedzie trzeba uważać,takie zycie kierowcy!




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name