Ocena wątku:
foteliki w wersji Family
24-07-2012, 20:24
Post: #11
RE: foteliki w wersji Family
fajnie, ale może ktoś powie dokładnie jakie są wymagania minimalne dla dziecka?
Mam jeszcze chwilę na szukanie, a poza tym mój miał tylko 5 siedzeń a 2 dodatkowe bardzo mi się przydadzą
Reklama

24-07-2012, 21:16
Post: #12
RE: foteliki w wersji Family
Popatrz tutaj http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=26 w instrukcji na 67 stronie jest pełen opis Big Grin



24-07-2012, 21:32
Post: #13
RE: foteliki w wersji Family
;)naprawde jezeli chodzi o wygode ilosc miejsca i ogolne warunki przestrzenne to w pelni auta z takimi fotelami spełniaja wszelkie normy przeciez to niemiec wymyslil Big GrinBig GrinBig Grin
05-01-2017, 13:25
Post: #14
RE: foteliki w wersji Family
Odgrzeje kotleta ale może mi głowy nie urwiecie,skoro temat już jest. Zastanawiam się nad dwoma opcjami, kupnem fotelika z wersji Family lub kupno fotelika z Isofix.
Pojawiają się tu kwestie bezpieczeństwa, na ile bezpieczny jest taki fotelik KINDER dla takiego 4 latka?
Druga sprawa czy się odchyla?Mały jak zaśnie to głowa mu leci do przodu i zdecydowanie dlatego chcę zmienić obecny recaro na coś odchylanego.
Z góry dzięki za pomoc.
05-01-2017, 14:24
Post: #15
RE: foteliki w wersji Family
odchylają się . Mój synek jak usypia to zawsze mu przechylam lekko do tyłu,
trzymają dobrze, mają spory zakres regulacji i jest dopasowany do każdego wieku (no poza niemowlakami).
Jak dla mnie świetna sprawa jak nie trzeba wozić osobnego fotelika.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.
07-01-2017, 22:52
Post: #16
RE: foteliki w wersji Family
ja mam dwa foteliki zintegrowane i moim zdaniem foteliki mocowane na fotel są lepsze od tych fabrycznych, problem jest na trasie jak dziecko zaśnie, fakt że fotel można praktycznie położyć ale poza tym dziecko nie jest w nim zbyt stabilne, na co dzień i krótkie trasy jak najbardziej polecam



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
07-01-2017, 23:45 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2017 23:46 przez kalamb.)
Post: #17
RE: foteliki w wersji Family
Jest stabilne, problem w tym ze fabrycznie dopinany do zagłówka jest tzw banan specjalnie profilowana nakładka stabilizująca dzieciątko na boki. Zażwyczaj giną gdzieś w odmętach garaży. Kupiłem wersje family mam dwa fotele ale tych dodatków nie było a diabelnie trudno je namierzyć. Nowe osiągają jakieś chore kwoty.
08-01-2017, 11:08
Post: #18
RE: foteliki w wersji Family
Ok, dzięki poszperałem trochę w necie i kupię 1 szt. tak aby mieć awaryjnie. Fotelik dopinany na ISOFIX dodatkowo. Dziękuję za pomoc.
08-01-2017, 11:33
Post: #19
RE: foteliki w wersji Family
ano za rogale sobie troche cenia. Tez szukalem i trafilem kiedys chyba tu na forum za 80 zl to sie cieczylem ze i kolor okej i w 100% sprawny nie pobrudzony nie rozerwany. Potrafia wolac po 150 a nawet chyba 200 zl.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
08-01-2017, 21:23
Post: #20
RE: foteliki w wersji Family
też ma dwa i wyglądają jak nowe i jak w większości przypadków rogali brak. Ostatnio widziałem za 180zł i nie był w idealnym stanie.



klaustrofobia: czyli lęk przed zamkniętymi pomieszczeniami.
np.:
Idę do sklepu po piwo i boje się że będzie zamknięte.




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Montaż foteli 3 rzędu w wersji ciężarowej marcinnowaq 14 7,509 29-01-2014 13:13
Ostatni post: marcinnowaq

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name