Ocena wątku:
wycieraczki szyby przód
04-09-2013, 22:46
Post: #21
RE: wycieraczki szyby przód
Ja mam Twin i jest ok 2x700mm Big Grin



Apetyt żarłoka [Obrazek: icon3.png]
[Obrazek: 5uo8iu.gif]
Reklama

05-09-2013, 13:51
Post: #22
RE: wycieraczki szyby przód
Uważaj na te płaskie, bo jak widzisz piszą że pasują do aut od 1996-2010 i do tourana od 2003. Touran i późniejsze SGA miały inny typ mocowania. Mocowanie do Twojego musi być typ U 12mm Wink



SEAT Alhambra 1.9TDI (AFN) 142KM/325Nm
27-09-2013, 21:24 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-09-2013 21:25 przez mcgiwer.)
Post: #23
RE: wycieraczki szyby przód
Ja do do swojego chciałem kupić aero boscha a że była sobota i akurat w sklepie "na już" nie mieli a moje wycieraczki się rozsypały postanowiłem kupić na "chwilę" wycieraczki w Eleclerku za 11 zł/szt. nie pamiętam firmy ale oczywiście jakieś z krainy ryżu i powiem że od ponad miesiąca sprawują się super, pięknie zbierają wodę i nie piszczą, w zestawie miały uchwyty pasujące do naszych "autobusów", komplet za 22 zł mogę wymieniać co pół roku a myślę że tyle spokojnie wytrzymają.
31-10-2013, 21:47
Post: #24
RE: wycieraczki szyby przód
Bardzo,ale to bardzo moge polecić bosha posiadam juz je 2.5 zero byle jakis przepuszczeń wody przez wycieraczkę do tej pory ! ! ! za sztukę płaciłem 70 zł na jedną stronę
19-05-2021, 22:53
Post: #25
RE: wycieraczki szyby przód
Nie zakładam - odkopuję

Do Sharana 2005 wycieraczek potrzebowałem na gwałt, bo pęknięta guma zerwała się na wysokości oczu : D
No i trzeba było wymienić, bo nie było jazdy.

Pech chciał, że w sklepie moto mieli tylko dwa komplety: Bosch za około 150zł przegubowe
Albo bananowe Oximo WAP 300300 A type, 700mm za około 60 zł

Zależało mi na banankach, więc podjąłem ryzyko i wziąłem te tanie.
Od pierwszego uruchomienia wodę zbierają dobrze. Założone jakoś w kwietniu 2021, do teraz żadnych zastrzeżeń, tylko przy słabym deszczu trochę skaczą, ale to ponoć da się doregulować lekko doginając ramię do szyby.

Bardzo się obawiałem, co będzie, czy za szybko się nie zużyją. Jak będę miał coś ciekawego do podzielenia się, to napiszę. Póki co - dobra cena, dobra wycieraczka.
20-05-2021, 13:12
Post: #26
RE: wycieraczki szyby przód
Wiesz co, ja co prawda teraz mam Bosha (bo innych nie miałem pod ręką), ale przez większą część mojego - jako kierowcy - życia, świadomie kupowałem wycieraczki najtańsze, decydując się na częstszą zmianę. Tak się da żyć. Minusem takiego podejścia jest "krótki żywot rynkowy" marek najtańszych - polubi coś człowiek, chce być wierny marce, a ta znika...
23-05-2021, 08:46
Post: #27
RE: wycieraczki szyby przód
Witam ja zakładam do mojego Seata zakładam wycieraczki spyderblade zawsze na jesień razem z oponami zmieniam wycieraczki nie ważne czy zużyte czy nie. Koszt jak dla mnie 40 zł kupuje bezpośrednio od importera jestem zadowolony. Odradzam wycieraczki forch straszne g......!




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name