Ocena wątku:
propozycja dla zabicia czasu
16-03-2012, 07:14 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 07:14 przez piotrek_1980.)
Post: #1
propozycja dla zabicia czasu
Witam. Jakby ktoś w pracy miał za dużo wolnego czasu proponuję stronkę Smile

http://www.flightradar24.com/

Jest to strona pokazująca aktualne położenia samolotów z całego świata. Po najechaniu na ikonkę samolotu mamy konkretne informacje o tym samolocie. Tabela z jego zdjęciem, jego trasę, parametry lotu a co najlepsze na bieżąco zmienia się jego pozycja. Pokazująca się kolorowa linia oznacza wysokość. Ponadto macie niebieskie kółka - porty lotnicze na których w liście znajduje się ,, aktualny rozkład jazdy".
Reklama

16-03-2012, 10:47 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-03-2012 11:32 przez daneczek76.)
Post: #2
RE: propozycja dla zabicia czasu
znana mi stronka bardzo zacna . przynajmniej wiem co mi nad chałupą lata.
Niestety szkoda ze nie wszystkie samoloty pokazuje.cytuje za stroną: informacje są z samolotów wyposażonym w ADS-B transpondera. Dziś około 60% (o 30% w USA i około 70% w Europie) samolotów pasażerskich, a tylko niewielką ilość samolotów wojskowych i prywatnych mają ADS-B transponder.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
16-03-2012, 13:23
Post: #3
RE: propozycja dla zabicia czasu
Bardzo ciekawa ta strona o lotach.Tutaj coś dla kibiców Kubicy http://mikemojaformula1pl.blogspot.com/



16-03-2012, 16:04
Post: #4
RE: propozycja dla zabicia czasu
(16-03-2012 10:47)daneczek76 napisał(a):  znana mi stronka bardzo zacna . przynajmniej wiem co mi nad chałupą lata.
Niestety szkoda ze nie wszystkie samoloty pokazuje.cytuje za stroną: informacje są z samolotów wyposażonym w ADS-B transpondera. Dziś około 60% (o 30% w USA i około 70% w Europie) samolotów pasażerskich, a tylko niewielką ilość samolotów wojskowych i prywatnych mają ADS-B transponder.

To fakt nie wszystkie mają. Jest tam nawet to podzielone. Ale pomimo tego i tak nieźle w niektórych miejscach się kotłuje.... Jakby komuś bardzo się spodobało to można ściągnąć sobi na tel z androidem. Na górnym pasku pierwsze po lewej APPS.
10-04-2012, 15:41
Post: #5
RE: propozycja dla zabicia czasu
(16-03-2012 07:14)piotrek_1980 napisał(a):  Witam. Jakby ktoś w pracy miał za dużo wolnego czasu proponuję stronkę Smile

http://www.flightradar24.com/

Witam.
Fajna stronka. Właśnie się przyglądam, jak pod (a raczej nad) Zieloną Górą dwa samoloty na siebe wpadły. A największy kocioł jest nad Frankfurtem...Tongue
Pozdrawiam
12-04-2012, 12:58
Post: #6
RE: propozycja dla zabicia czasu
pablicito ale jak przybliżysz bardziej mapę to zauważysz że jednak one się tam nie zderzą. Ponadto zauważ że lecą na różnych pułapach. Żebyś na numery alarmowe nie dzwonił przypadkiem Smile
12-04-2012, 15:16 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-04-2012 15:42 przez daneczek76.)
Post: #7
RE: propozycja dla zabicia czasu
duży kocioł jest tez u arabów. Największe lotniska Frankfurt i Londyn Heathrow jak się przybliży to fajnie widać jak ląduja co 1 min góra dwie jeden za drugim.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name