Ocena wątku:
Ceny SGA z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
03-01-2013, 17:26
Post: #31
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
nie mowie nie bo ja tez zakladam taki scenariusz ze i kilometry niszcza auto ale tez i lata. Ewentualne slady korozji nie beda spowodowane kilometrami a latami. Polowicznie ma sie sytuacja z tymi elementami w zawieszeniu i np tuleje gumowe moga pasc po 300 czy 400 tys ale tez moga pasc w aucie 12 letnim nawet nie po 200 tys km.
Co do przebiegu to mi glowieni chdzi o takie głupokowate pytania jakie dostaje na roznych forach z epo jakim przebiegu moze sie korba na wale urwac czy po ilu pada UPG. To sa pytania poprostu durnowate. Nie mozna sie tym sugerowac. Nie ma tak ze pompki po przelocie 200 tys km to juz złom bo padaja i przy 100 tys km czy nawet mniej i przy 500 tys jeszcze smigają. Te bajki z paliwem tez sie robia juz nieco smieszne. Za duzo aut naprawialem w życiu by mi wmawiac ze paliwo zniszczyło wtryski. Bo sie zaraz okaze ze w calej Polsce paliwo jest do luftu i juz nigdzi enie mozna zatankowac dobrze a niemieckie paliwo to takie super hiper dobre i tam w DE sie pompowtryski nie psują. Tam w serwisach to panuje bezrobocie. A mam kumpla w Norwegii i jak pogadalismy jakie tam rzeczy naprawiaja to ja sie za glowe łapałem.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

03-01-2013, 17:31
Post: #32
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
Wychodzi na to, że z pewnymi podzespołami jest tak samo jak z gwarancją = jest udzielana na ileś lat lub określony przebieg ( w zależności co nastąpi wcześniej ).
03-01-2013, 18:14
Post: #33
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
Panowie..., prosze..., dyskusja staje sie coraz bardziej akademicka...,
"jedni wolą to a inni wolą tamto, jedni nowe inni stare..."
Samochód wybiera sie wg potrzeb,dostępności, zasobnosci portfela..., itp
Nie o tym mial byc ten post.
Ja mam [...] bo taki potrzebowałem, starego - bo nie bylo stac na nowy lub mlodszy, kupilem w DE, bo mam wieksze zaufanie do tamtejszych sprzedawców jesli chodzi o przebieg i historie auta.
Ale to i tak jest loteria. Mial byc technicznie zadbany, ale tak do konca nie jest...
Nie ma reguły...
...ale i tak go lubie, dobrze sie jedzie, i zapakować mogę całą familie... Smile

Konczmy to i wróćmy do przedstawiania ciekawych propozycji z PL i zagranicy



Alhambra Allrad Sport 1,9 TDI 4Motion
Subaru Justy 1,3 4WD 1996 (do zabawy Wink)
03-01-2013, 20:22 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-01-2013 20:24 przez m-blue.)
Post: #34
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
no dobrze że są obrazkiTongue bo bym się nie połapał ze o auta chodziBig Grin To są chyba auta z małej wyspy - od brzegu do brzegu kilka kmSmile
a passat jest pewnie myjki ultradzwiękowej albo wersja refurbishedSmile

Z innej beczki - tam kupowałeś swój samochód? dużo zachodu z papierami?



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
04-01-2013, 19:40
Post: #35
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
W EU do vatu wystarczą papiery firmy i euronip, różnicę vatu płaci się po przywiezieniu, także faktycznie trochę latania. Co do cen, to też byłem trochę zaskoczony, ale Skandynawia generalnie jest droga, to i auta drogieSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
06-01-2013, 21:00 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-01-2013 21:01 przez daneczek76.)
Post: #36
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
wtych autach co ja kupiłem od ceny którą mamy/ wylicytujemy odejmujemy -19% niemieckiego vatu ale w polsce musisz zapłacić 23%
VW Sharan 1,9 TDI "Cruise"
A oto następny niestety starszy:
Moc: 96 KW / 131 PS
Data pierwszej rejestracji: 05.2003
Typ przekładni: 6-biegowa skrzynia manualna
Stan licznika: 207.500 Kilometr

Łączna liczba znanych właścicieli: 1 Właściciel
cena wywoławcza 3400 Euro.
Ostatnia inspekcja: 08.2011
Ostatnia inspekcja (przebieg wg tachometru): 181.039 Kilometr
Wszystkie inspekcje zostały przeprowadzone w autoryzowanym warsztacie producenta
                   



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
06-01-2013, 21:13
Post: #37
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
no do mnie niestety nie dotarła jeszcze rejestracja... z vatem to zdaje się, że dopłacisz tylko różnicę jak weźmiesz na firmę, nie wiem czy dalej jest 60% vatu od osobowych, chyba że sharana można jako ciężarowe rejestrować, pewnie tak na mniejszą ilość osób...



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
06-01-2013, 21:18
Post: #38
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
w sumie to nie najgorzej bo mniemam to okolo 15 tys zl tak?? Tylko ta rdza w sumie nie zaoranym aucie, Nie jes tez to z 2000 czy 2001 roku a juz sie pojawiła?? Dziwne. Czyżby te auta z DE nie sa takie idealne/wzorowe? Ja myslalem ze tam same wzory cnót jeżdżą Big Grin



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
06-01-2013, 21:32
Post: #39
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
No wiesz- cnota jest i zaraz jej nie maSmile może już tam co wylazło wcześniej i turecki serwis seata naprawiłSmile



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
07-01-2013, 09:52 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 07-01-2013 09:55 przez daneczek76.)
Post: #40
RE: Ceny Sharan z Niemiec prawdziwe przebiegi i realne ceny.
wesol jak twojego zarysuje lub zrobię wgniotkę do gołej blachy i ty z tym nic nie zrobisz gwarantuje że za niedługo rdza wyjdzie. Nie dość że macie wszystko pokazane to jeszcze szukacie dziury w całym, po drugie któryś błotnik jest opisany że był malowany.
Co do Vat jasno napisałem jeśli kupujesz na firmę a na tych aukcjach innego wyjścia nie ma tylko na działalność, to nie płacisz niemieckiego VAT, a auto przywozisz do polski i wystawiasz fakturę temu komu go sprzedajesz.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name