Ocena wątku:
Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
09-02-2012, 16:46
Post: #1
Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Dzisiaj kumulacja w Lotto. Znowu ludzie oszaleją. Jak i gdzie najłatwiej wygrać może zakłady sportowe?
Reklama

13-03-2012, 22:56
Post: #2
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Ludzie nie gracie, nie dajecie szansy szczęściu. Gram teraz na 6 liczb w multilotku. 6 na 20 nie jest trudno trafić, podobno, ale to przepis od starego wyjadacza?
14-03-2012, 10:07 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 14-03-2012 10:10 przez daneczek76.)
Post: #3
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Lotto tz. podatek od złudzeń.
Chyba łatwiej wygrać obstawiając mecze.
Tylko proszę uważajcie to jest dla rozsądnych , miałem kolegę który był uzależniony było nie wesoło, dzięki bogu sam sobie uświadomił jakie klocki odpiernicza i trafił na leczenie do zakładu zamkniętego.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
15-03-2012, 17:36
Post: #4
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Ja mam kolege u którego w pracy był gość który na automatach przegrał ok 60tys wszystkie oszczednosci przegrał i jeszcze kredyt wzioł.
To trzeba mieć nasr*ne w głowie.



SHARAN 1.9 TDI 110KM 1998r


http://images.chomikuj.pl/button/Jabol2.0.gif[/IMG][/URL]

http://www.ekobris.pl Sprzątanie biur,hal,osiedli Warszawa
24-04-2012, 09:00
Post: #5
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Marzenia, marzenia...Mam znajomą, która ma grającego, sąsiada starszego pana, który codziennie puszcza na kolejne losowania swoje liczby. Ma problemy z chodzeniem, więc dziewczyna puszcza mu te zakłady. Któregoś dnia zrobił sobie przerwę ...miałby 6Angry
25-04-2012, 09:41
Post: #6
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Moro przerabiałem to u siebie w domu parę lat temu ojciec puszczł od lat numery te same i moja mam zawsze jak szła do pracy na popołudnie wysyłała mu kupon. Niestety jednego dnia zapomniała. Jaka radość była w domu.



Proszę pisać na Maila bo PW jest zapchane.
25-04-2012, 12:35
Post: #7
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
To wszystko co się powyżej zdarzyło było nieuniknione, dlaczego? Bo się właśnie wydarzyło.
Gdyby puścił tego dnia te swoje numery wcale nie ma gwarancji że by trafił szóstkę bo to by była zupełnie inna ścieżka.
Matematyka, matematyką a myślokształty i inne te pierdoły do których jeszcze nie przywiązujemy wagi albo mamy małą wiedzę, swoją drogą.
Dlatego uważam że nie ma się co łudzić i liczyć na szczęście albo drapane



SHARAN TREND 85kw TDI 6SG
obecnie Foka
Wrocław
25-04-2012, 17:13
Post: #8
RE: Gdzie najłatwiej wygrać kasę?
Zasłyszana historia w radiu.Mama kazała puścić kupon synowi na sobotę.Synalek nagrał w czwartek losowanie na wideo. Wylosowane liczby zapisał i w piątek wysłał na kuponie na sobotnie losowanie.
Sobota wieczór matka zbliża się godzina losowanie i mówi do syna włącz telewizor. On oczywiście uruchamia zapis wideo losowania z czwartku i co widzi biedna matka na monitorze telewizora. Jest 6...i stan przedzawałowy. Długo jeszcze dochodziła do siebie...




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Filmy 3D... gdzie oglądacie ? toma126 2 1,797 31-08-2015 16:41
Ostatni post: joplin
  World TAG- gdzie w Warszawie można zaprogramować maselinho 1 1,634 25-09-2013 16:37
Ostatni post: maselinho

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name