Ocena wątku:
Dywaniki gumowe 2 rząd
12-04-2023, 15:06
Post: #1
Dywaniki gumowe 2 rząd
Poszukuje dywaników gumowych do 2 rzędu siedzeń. Auto jest 5-cio osobowe. Wiem że jest tego dużo na necie, ale mnie interesują takie które zakrywają cała tylną podłogę, razem z miejscem przy środkowym fotelu. Znalazłem takie ale pytanie ile to warte: https://allegro.pl/oferta/carsio-czarne-...gL94vD_BwE .
I poza tym wydaje mi się że te przednie są jakby do anglika, bo jakoś tak odwrotnie leżą. Sprzedawca mówi że nie.
Reklama

18-04-2023, 23:29 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-04-2023 23:30 przez Maciej_F.)
Post: #2
RE: Dywaniki gumowe 2 rząd
Witam . Wygladają jakby guma wycięta z metra . Nie widać żadnych rantów . Jak sie trafi choć trochę wody to pójdzie w tapicerkę . Ja tam mam gumowe na zimę i rant musi być . Dokupywałem dodatkowe przykrycie tunelu środkowego . Rewelacja to nie jest ale zawsze jakieś przykrycie
19-04-2023, 14:10
Post: #3
RE: Dywaniki gumowe 2 rząd
No tez mam gumowe na zimę. Tylko właśnie ten tunel nieszczęsny. Mam takie uniwersalne przykrycie ale muszę to jakoś lepiej dociac




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  3 rząd siedzeń aktualne przepisy mkcafe 2 1,607 18-05-2021 13:46
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name