Ocena wątku:
Wentylator chłodnicy
16-06-2022, 22:29
Post: #1
Wentylator chłodnicy
Witam
Pacjent seat alhambra 1,9 asz 131 KM 2004r
Wie ktos moze od czego zalezy czy auto ma 1 lub 2 wentylatory, ja posiadam 1 i cos szwankuje, pod bezpiecznikami przy aku brak modułu sterujacego podobno razem z wentylatorem jest, wentylotor nie chodzi, temp na climatronicu na min. Wentylatory na max a ten przy chłodnicy stoi (reką obraca sie lekko). Robi sie cieplo i zaczyna mnie to martwic temp w trasie nie przekracza 90 ale boje sie korków. Kable okok. Komputer pokazuje zwarcie do masy lub przerwany obwód. Kostka na 4 piny w 2 grube na krótko nie stattuje nie wiem od czego sa 2 pozostałe 2 piny.
Wyposażenie auta (do ustalenia od czego zalez ilosc wentylatorów) klima 2 strefowa, climatronic, 2004r 1.9 131Km
Reklama

17-06-2022, 09:38
Post: #2
RE: Wentylator chłodnicy
Poszukaj przekaźnika wentylatorów, nie wszystkie modele tego auta miały go pod skrzynką. Po kolei na każdej kostce, zacznij od tej najbliżej wiatraka, sprawdzaj czy wentylator chodzi.



Serwis; dogrzewacze i ogrzewania postojowe, Webasto i Eberspacher, TEL. 601052155




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name