Ocena wątku:
Fitr paliwa 1.4 TSI, 2012, CAVA
28-05-2022, 18:17
Post: #1
Fitr paliwa 1.4 TSI, 2012, CAVA
Dzień dobry wszystkim.
To mój pierwszy post wiec proszę o wyrozumiałość.

Mój szarik to model z 2012 r z przebiegiem 217 tys. Zrobiłem nim 70 tys, poprzedni właściciel niby wymieniał filtr paliwa-ja jeszcze nie Smile
Oleju pilnuję co 8-10 tys, rozrząd zrobiłem cały zaraz po zakupie przy przebiegu 160 tys ze względu na informację serwisowa VW, iż należy to robić co 90 tys max.


A teraz pytanka.
-Gdzie fizycznie znajduje sie filtr paliwka i czy potrzebny jest kanał czy można sie do niego dobrać na leżąco?

-Załączanie kompresora-wymieniłem już raz sprzęgło kompresora przy wymianie pompy wody-sprzęgło jest to zwykły elektromagnes "klejący" się do koła pompy wody i wydobywa się z niego krótki pisk (jakby ślizgaył sie po sobie koła-metal o metal) przy załączaniu kompresora podczas zmiany biegów-czy ktoś z użytkowników również zauważył taki dźwięk? Podpowiem, że z takim samym dźwiękiem nabyłem ten egzemplarz i po wymianie sprzęgła owy pisk ustał, ale raptem na miesiąc i pojawił sie ponownie..
Zgóry dzięki za wszelkie opinie.

Pozdrawiam.
Reklama





Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Przekaźnik pompy paliwa. rafi.zafi 2 1,264 27-09-2018 19:39
Ostatni post: rafi.zafi

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name