Ocena wątku:
koło dwumasowe
08-02-2022, 21:22
Post: #1
koło dwumasowe
witam mam taki przypadek:
auto zaczęło rzęzic jakby metal rysował po metalu z okolic skrzyni biegów.
wyjąłem skrzynie i sie okazało ze kolo dwumasowe ociera o korpus skrzyni w dwóch miejscach. zamówilem ze sklepu internetowego Valeo dmf 836542 a okazalo sie ze mam sasch. no i mam problem bo jak przyłożę jedno do drugiego to valeo jest niższe o jakies 6 8 mm. otrory montazowe w sasch są glebokie ze sruby sie chowaja a w valeo nie . sprzeglo mam luka 624318034 i tez różni sie wysokością wianka. czy takie zamienniki robią czy to podejdzie? jak odesle to i za tydzien oddadza kase i trzeba zamowic inny zestaw. chce jurto juz zakladac bo bez auta to jak bez nogi. ktos juz zakladał zamiennik z takimi roznicami?
Reklama

08-02-2022, 23:37
Post: #2
RE: koło dwumasowe
Powinno pasować. Sprawdź odległość od osadzenia na wale korbowy. Czyli tu gdzie przykładasz do wału i przykręcasz do te 6 śrub. Odległość od tej powierzchni do powierzchni przyłożenia docisku. Generalnie różnice w osadzeniu wału były inne we wcześniejszych tdi 1.9 ajm. Auy asz itp.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.




Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name