Ocena wątku:
Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
09-01-2022, 18:34 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 09-01-2022 18:37 przez m-blue.)
Post: #1
Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
Witam,
szukam kogoś w Częstochowie kto ma vcds'a w wersji 11.11.3? Po reinstalacji systemu nie mogę dograć driverów do kabla, ściągałem już chyba wszystko w necie... nie kojarzę, żeby kabel działał z netem, pilnowałem zawsze tego, więc stąd dziwna sprawa.. jakiś czas go nie używałem w międzyczasie komputer zmieniałem, więc zmiennych jest kilka...



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
Reklama

09-01-2022, 20:10
Post: #2
RE: Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
Ale to tak nie działa. Uwalić Ci kabel uwali jak zatwierdzisz soft oryginalny nawet 11.11. A soft inny to też bywa różny. Ma być soft raki jaki był z kablem czyli dopasowany z tym co jest w procku kabla. A sam nr czy to jest 11 czy 18 czy 25 to tylko cyferki. Chinole wypuszczają szybciej nowszy soft (wyższa liczę) jak w ori kablu producent wypuszcza. Dziwi mnie to że jeśli miałeś kabel razem z płytka to zawartość płytki kopiuje się na dysk na osobna partycje np D czy E tak na wszelki wypadek bo płytka się zarysuje, pęknie czy zgubi. Nawet na pena wrzucić można. Poza tym zależne jest to od producenta kabla i jak on go spreparował. Dostęp do internetu nie uwala kabla bo w domyśle pyta czy chcesz aktualizować, potem pyta czy ściągnąć i czy zainstalować. To nie tak że samo się gdzieś w tle stanie. Zresztą w programie vcds masz okno aktualizacji i możesz wyłączyć aktualizacje to już praktycznie nie masz wcale zagrożenia.

Jak masz możliwość to sobie z neta ściągnij soft ten 11.11 przecież jest tego tyle że szkoda gadać.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
10-01-2022, 11:05
Post: #3
RE: Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
Mam zgrany ori soft który był z kablem, natomiast o ile pamiętam miałem to zainstalowane na xp. Później pod 7 czy 10 już są problemy ze sterownikami nie tylko u mnie, a z racji, że nie mam lapka na xp ( sprawdzałem na stacjonarce, bo mamy jeszcze w pracy takiego zabytka i się poprawnie zainstalował, pytanie czy też działa z autem). Z komputerami sobie radzę, żyję z tego i zakładam, że skoro na 3 lapkach i 2 systemach ( 7 i 10 ) nie mogę zainstalować driverów od kabla, to coś na rzeczy może być. Pytanie dlaczego na xp się dało. Naściągałem wersji itp, sterów itp i za cholerę nie mogę go zainstalować...tylko na tym xp, stery bez podpisu cyfrowego też przerabiałem. Dzisiaj pożyczyłem laptopa z xpSmile zobaczymy jaki będzie efekt.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...
10-01-2022, 18:04
Post: #4
RE: Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
I dlatego właśnie mam dwa laptopy dell i jeden mam z wymuszoną instalacja pod XP a drugiego z 10.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
18-01-2022, 20:29
Post: #5
RE: Częstochowa - ma ktoś vcs'a 11.11.3, potrzebuję kabel sprawdzić..
Kabel sprawdzony, postawiłem vm z xp na win 10 i vcds poszedł, mam wrażenie, że nie śmiga jak trzeba, bo np z touranem nie chce się połączyć z niektórymi modułami ( łączy się z engine, ale nie skasuje błędów), może jakieś opóźnienia, ale... kabel działa. Czyli kwestia sterowników pod windę, albo dwa systemy... wracam do walki z regulacją klap klimy, bo coś mi nie idzie... dzięki za odpowiedzi.



Pozdrawiam,
Michał
-------------------------------------------------------------------------
Nie polemizuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a później pobije doświadczeniem...




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  KABEL VAG USB OBD II czy sprawdzę Sharana z 2006r. 115km 1,9TDI? robitak 1 2,076 17-06-2016 13:33
Ostatni post: wesol
  Nie działający kabel VAG Scrappy 3 2,568 30-01-2014 20:11
Ostatni post: Scrappy
  kabel do sharana 2008 m-blue 2 2,825 30-01-2013 11:30
Ostatni post: m-blue
  częstochowa/katowice, kto moze sprawdzic kabel? m-blue 3 3,178 13-01-2013 12:26
Ostatni post: wesol

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name