Ocena wątku:
Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
31-12-2021, 16:49
Post: #11
RE: Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
Wszystko wróci. Błędy nie są po to by kasować bo kasowanie tego nie naprawi. Czekaj dalej to się zablokuje na amen że będzie - 15 to wtedy będziesz w panice rozbierał bo będzie zimno i jeszcze raz zimno.



3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Reklama

31-12-2021, 16:51
Post: #12
RE: Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
(31-12-2021 16:49)wesol napisał(a):  Wszystko wróci. Błędy nie są po to by kasować bo kasowanie tego nie naprawi. Czekaj dalej to się zablokuje na amen że będzie - 15 to wtedy będziesz w panice rozbierał bo będzie zimno i jeszcze raz zimno.

Ja zazwyczaj błędy zapisuję i kasuje aby sprawdzić co wróci
02-01-2022, 15:16
Post: #13
RE: Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
(31-12-2021 16:49)wesol napisał(a):  Wszystko wróci. Błędy nie są po to by kasować bo kasowanie tego nie naprawi. Czekaj dalej to się zablokuje na amen że będzie - 15 to wtedy będziesz w panice rozbierał bo będzie zimno i jeszcze raz zimno.

Co do błędów wrócił tylko jeden ten klapy tył. Reszta cisza po ponad 100km i zabawy wszystkimi ustawieniami.

Sterownik webasto też bez błędów włączyłem je ręcznie dziś przez vcds i po chwili ciepłe z nawiewów ku mojemu zaskoczeniu. Może się tak po prostu odpowietrzy?
17-01-2022, 15:18
Post: #14
RE: Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
Mam podobny problem z ogrzewaniem. Jazda w mieście : długo się nagrzewa ale wszystko działa i jest OK.Wyjazd autostrada 140 i po dłuższej chwili koniec grzania. Zjazd na parking i za moment wraca grzanie. !!! Mój mechanior zapytał tylko : skrzynka DSG ? Jeżeli tak to wymiana małego termostatu właśnie przy DSG. Już 3 razy pomogło i to właśnie w automatach. Jutro wymienia , więc poczekajcie na rezultaty.
17-01-2022, 21:27 (Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-01-2022 21:28 przez szyszek7.)
Post: #15
RE: Brak ogrzewania nowa nagrzewnica
(17-01-2022 15:18)coldek1 napisał(a):  Mam podobny problem z ogrzewaniem. Jazda w mieście : długo się nagrzewa ale wszystko działa i jest OK.Wyjazd autostrada 140 i po dłuższej chwili koniec grzania. Zjazd na parking i za moment wraca grzanie. !!! Mój mechanior zapytał tylko : skrzynka DSG ? Jeżeli tak to wymiana małego termostatu właśnie przy DSG. Już 3 razy pomogło i to właśnie w automatach. Jutro wymienia , więc poczekajcie na rezultaty.

Daj znać jak to wyszło, a jak jeździsz po mieście masz cały czas 90°? Jak temperatura na autostradzie? U mnie zaczął od kilku dni grzać, z każdym dniem coraz lepiej nie wiem czy to nie wina faktycznie zapowietrzenia, ale też mam że na postoju bardziej a jak ruszę słabiej grzeje. Czekam na info jak u Ciebie po wymianie i daj znać jakie masz wartości temperatur co pisałem wyżej Rolleyes




Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Adblue - brak resetu po dolaniu shreku 33 34,093 04-11-2016 16:59
Ostatni post: Maciej_F

Skocz do:


Kontakt | Forum - VW Sharan, Ford Galaxy, Seat Alhambra - warsztat, porady, forum, galeria, pomoc, ogłoszenia | Wróć do góry | Wróć do forów | Wersja bez grafiki | RSS | Oklejanie samochodów - Agencja reklamy Starachowice - marecki.name